הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רוצה לברוח: סכנין תשמור על ה-11 בנתניה

אבו יונס: "לסיים את המלאכה מוקדם". וגם: הצ'ופר מהספונסר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  03.04.21 - 13:46

בתום פגרת הנבחרות, בני סכנין חוזרת לליגה במטרה אחת: להבטיח את ההישארות מהר ככל האפשר. מחר (ראשון, 19:00) היא תתארח אצל מכבי נתניה, כשהיא במומנטום חיובי - עם שלושה נצחונות בארבעת המחזורים האחרונים. יו"ר הקבוצה, מוחמד אבו יונס שוחח עם השחקנים והבהיר להם: "חבל שיהיה עלינו לחץ מיותר, צריך לסיים את המלאכה כמה שיותר מוקדם".

שחקניו של שרון מימר יגיעו למשחק כשהם רחוקים שש נקודות מהקו האדום, כשבקופה נותרו עוד 21 נקודות. המאמן צפוי לפתוח באותו ההרכב שניצח, טרם הפגרה, את מכבי פ"ת - בירם כיאל (שחזר מנבחרת ישראל), איהאב גנאים ועטא ג'אבר בקישור, בשלישייה הקדמית ישחקו נייג'ל האסלביינק, מוטי ברשצקי וכובש השער נגד המלאבסים - אוסאמה חלאילה, בשפיץ.

אבו יונס הזהיר את השחקנים מפני איחורים ובעיות משמעת והבהיר שהוא לא מתכוון לעבור על כך לסדר היום: "שחקן שיאחר-יענש". מי שהחליטה לצ'פר את השחקנים היתה הספונסרית החדש של הקבוצה "verona7", שהחליטה להעניק לצוות המקצועי והשחקנים בונוס בעקבות הניצחונות האחרונים: שני זוגות ג'ינס ושתי חולצות לבחירה.

ההרכב המשוער: מחמוד קנדיל; עלי עותמאן, מארון גנטוס, לוקאס שפנדלהופר, חגי גולדנברג; איהאב גנאיים, בירם כיאל, עטאא ג'אבר; מוטי ברשצקי, נייג'ל האסלביינק ואוסמה חלאיילה.