אטפלד: "נשארנו עם טעם מר מאי ההעפלה"

מאמן מכבי נתניה לקראת סכנין: "יודעים להתמודד עם הגנה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  03.04.21 - 14:58
תחילת כתבה

היא לא רצתה להגיע לכאן, אבל בסופו של דבר - זו המציאות שלה: מכבי נתניה בפלייאוף התחתון. מחר (ראשון, 19:00) היא תארח את בני סכנין, במטרה לשמור על מרחק ביטחון ראוי מהקו האדום. היא תגיע למפגש עם שרון מימר וחניכיו ברצף שלילי של שלושה הפסדים, שלמעשה הביא אותה למצב הזה, וכעת היא תנסה לברוח - מה שיתחיל מהמפגש באצטדיון היהלום.

"כמו שכולם יודעים, נשארנו עם טעם מר מאי ההעפלה לפלייאוף העליון", אמר לאתר הרשמי המאמן ריימונד אטפלד, "רצינו את זה ונלחמנו, למרות שכולם חשבו שאין לנו סיכוי. עכשיו אנחנו רוצים להיפטר מהטעם המר, נעשה את זה על ידי שיפור משחק ההגנה, ניצול מצבי ההבקעה ושערים, מה שבסופו של דבר יתורגם גם לנצחונות".

ומה באשר ליריבה? "כבר התמודדנו נגד קבוצות ששיחקו מאוד נסוג נגדנו", הוא ציין בקשר ליריבות שיילחמו על חייהן, "אנחנו צריכים ללמוד איפה מותר ואיפה אסור לטעות, הבהרנו לשחקנים שבשבועות האחרונים יכול לבוא השיפור הגדול ביותר, וכמובן שזה תלוי בגישה שלהם". כזכור, נתניה ניצחה בשני המפגשים עם סכנין במהלך העונה הסדירה - הראשון שבהם נודע בתור "משחק הקורונה", אז עלתה היריבה מהגליל רצופה בהיעדרויות בשל הנגיף, והובסה 7:0.