חשש במכבי נתניה כי שחוביץ' גמר את העונה

סובל משבר במרפק. אטפלד: "עתידי? זה בידיים של הבעלים. אין לי אנרגיה לזה". כרמי: "הכל פגע בי"

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  04.04.21 - 23:32
תחילת כתבה

מכבי נתניה פתחה הערב (ראשון) את הפלייאוף התחתון עם 0:0 מאכזב מול בני סכנין, ולאחר מכן ספגה עוד חדשות רעות כשאובחן כי זלאטן שחוביץ' סובל משבר במרפק. בימים הקרובים יעבור השחקן הערכה מעמיקה של חומרת הפציעה, אך כרגע החשש הוא שהוא גמר את העונה.

בסופו של דבר, התוצאה לא ממש תרמה לאף אחת מהקבוצות, כשהיהלומים רוצים להישאר במקום השביעי בסיום העונה, בעוד החבורה של שרון מימר עדיין בעמדה מסוכנת ולא יכולה להרשות לעצמה לאבד נקודות.

"היו להם שתי הזדמנויות טובות ותודות לרז נמנע גול. לא ספגנו וזה חשוב, אבל היינו צריכים לכבוש", אמר בסיום ריימונד אטפלד, שהתייחס להרחקה של שיר צדק בתוספת הזמן: "הוא לקח את הכדור, זה לא כרטיס אדום מבחינתי". על עתידו בקבוצה אמר ההולנדי: "יש אופציה בחוזה, אז זה בידיים של הבעלים, אין לי אנרגיה לבזבז על זה".

רז כרמי נשאל על ההצגה שלו בין הקורות: "אני שמח שהצלחתי לעזור לקבוצה. היה משחק לא פשוט, אבל נמשיך קדימה ליום שבת. למצוא מקום בליגת העל זה לא פשוט, כל יום שאני פה אני נהנה. כשאני נקרא לדגל אני צריך לספק את הסחורה. יש יום שהכל פוגע בך ולא נכנס, אני שמח שהיום זה הצליח".

מנגד, בירם כיאל אמר: "אנחנו ממשיכים את היכולת הטובה שלנו מהחודש האחרון, עמדנו טוב ויצאנו למתפרצות ולא הצלחנו לסיים. עוד נקודה חשובה, אנחנו רוצים להשאיר את המועדון הזה בשקט בליגה. זו המטרה שלנו, אנחנו נמצאים במקום טוב ויכולנו להיות במקום טוב עוד יותר. זה יהיה קשה עד הסוף, אנחנו צנועים".

המאמן שרון מימר הוסיף: "לא הכרענו בחצי הראשון הטוב שלנו, השוער שלהם היה המצטיין. נתניה קבוצה איכותית של פלייאוף עליון, ניקח את זה להמשך. סכנין הייתה הסופגת הכי גרועה, ייצבנו את משחק ההגנה - זה בסיס של קבוצת תחתית קודם כל".