לא פוגעת: ביקורת בסכנין על שחקני ההתקפה

מימר גונן על שחקניו אחרי ה-0:0 בנתניה: "מאמין שנבקיע"

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  05.04.21 - 09:20
תחילת כתבה

רק השער היה חסר: בני סכנין רצתה למחוק את שתי התבוסות שלה העונה באיצטדיון בנתניה, 7:0 נגד מכבי נתניה ו-4:0 נגד הפועל חדרה. אמש (ראשון) נגד נתניה היא אמנם שמרה על שער נקי, אך גם לא הצליחה לכבוש, לאחר שסיימה רק ב-0:0. מוטי ברשצקי הגיע לשתי הזדמנויות קורצות והחמיץ, נייג'ל האסלביינק ובירם כיאל פספסו גם הם. עם 15 שערי זכות בלבד, סכנין ממשיכה להיות ההתקפה החלשה בליגה, למרות שהיא מרבה להגיע להזדמנויות.

שרון מימר גונן על שחקני ההתקפה: "עד עכשיו השחקנים עשו את העבודה, מאז שהגעתי הקבוצה כבשה חמישה שערים בחמישה משחקים, שער למשחק זה ממוצע סביר. נצטרך בהמשך להיות מרוכזים ליד השער, יש שחקנים מספיק טובים שאני מאמין שיבקיעו בהמשך".

המאמן סיכם את המשחק: "במחצית הראשונה הגענו למספיק מצבים בכדי לכבוש, לצערי לא כבשנו. במחצית השנייה היה משחק עם הרבה לחץ והתקפות מעבר משני הצדדים, אני שמח מכך שלא ספגנו משחק רביעי ברציפות. ננסה לתקן את מה שלא עבד בהתקפה לקראת ההמשך. אני מרוצה מהמחויבות, כולם רצו. שיחקנו נגד קבוצה שלטעמי היא פלייאוף עליון לכל דבר, הצלחנו לבטל אותם במחצית הראשונה ולהגיע ליותר מצבים".

לקראת המשך מאבקי התחתית: "אנחנו צריכים עד ההבטחה של ההישארות לבוא לכל משחק אגרסיביים ומחוייבים, להבין שזה לא נגמר. יש פה קבוצה טובה, נצטרך בעבודה קשה להשלים את המשימה. צריך להגיד כל הכבוד לקהל שהגיע, תמך, שמעו אותו והוא עוזר לנו בדרך שלנו. אני מחכה לראות אותם בדוחא".

חמש שנים עברו מאז הניצחון האחרון של בני סכנין נגד מכבי נתניה. בעקבות הניצחון של בני יהודה נגד הפועל חיפה, הפער בין סכנין לקו האדום הצטמק לחמש נקודות.