"אם לא נהיה באירופה, חצי מהסגל לא יישאר"

ב"ש תנסה להתקרב למקום ה-3 כשתארח את אשדוד. בריירו וז'וסוואה יחזרו להרכב. רוני לוי ביקר את שחקניו: "אם מכבי ת"א הייתה 'רעה' יותר, היינו חוטפים גם רביעייה"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.04.21 - 07:45
תחילת כתבה

בהפועל באר שבע יודעים שייתכן כי המשחק הביתי הערב (שלישי, 19:45) מול מ.ס. אשדוד הוא בגדר ההזדמנות האחרונה להתקרב לקבוצה של רן בן שמעון שנמצאת במקום השלישי בטבלה. "חייבים להשאיר לעצמנו סיכוי להילחם על מקום באירופה", אמר גורם במועדון. "אם לא נהיה באירופה - חצי מהשחקנים לא יישארו".

ללא שגיב יחזקאל המוצהב ובעקבות היכולת בהפסד למכבי תל אביב, רוני לוי יבצע שלושה שינויים ב-11 ביחס להרכב שפתח בבלומפילד. מלבד החילוף הכפוי של יחזקאל באנתני וארן, מריאנו בריירו יבוא על חשבון מרואן קבהא הפצוע, וז'וסוואה יחזור ל-11 במקומו של תומר יוספי. המשמעות היא שפארליי רוזה יוסט לאגף.

בניגוד למשחק הקודם, לוי זימן את כל הסגל לבית האדום לפני המשחק ורק שם יודיע להם על ההרכב ואילו שחקנים ייכללו בסגל. המאמן, אגב, ביקר את חניכיו על ההופעה שלהם מול מוליכת הטבלה בשבת האחרונה ואמר: "אם מכבי תל אביב הייתה 'רעה' יותר, היינו סופגים גם רביעייה".

כעת, כאמור, האדומים מבירת הנגב מקבלים הזדמנות נוספת להתקרב למקום השלישי, אבל המשימה לא צפויה להיות הרבה יותר קלה: הפועל באר שבע הפסידה בשני משחקיה בעונה הסדירה מול מ.ס. אשדוד ובשני המשחקים גם כלל לא מצאה את הרשת (5:0 בסיכום).

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, חאתם עבד אלחמיד, מיגל ויטור, דודי טויטו; מריאנו בריירו, מרסלו מלי, ז'וסוואה, אלטון אקולטסה, פארליי רוזה; אנתוני וארן.