הרכב חסר לנתניה. "לעצור את כדור השלג"

ואן דר קאפ וקלר ב-11 לבית"ר. אז'ובל ימשיך עוד עונה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  09.04.21 - 07:59

תגיות: מכבי נתניה

תחילת כתבה

אחרי שלושה הפסדים רצופים ותיקו במחזור האחרון מול בני סכנין, במכבי נתניה מקווים לרשום מחר (שבת) את הניצחון הראשון שלהם בפלייאוף התחתון כשיארחו את בית"ר ירושלים.

על פניו שתי הקבוצות התרחקו מהתחתית משמעותית כדי שיוכלו לשחק כדורגל יותר משוחרר, ובמועדון מדברים על כך שיכולת טובה במחזורים האחרונים של העונה, מעבר לפן הכלכלי, תסייע גם לאותם שחקנים אולי לשנות את המחשבה לגביהם לעונה הבאה.

המאמן ההולנדי ריימונד אטפלד יחסר את שיר צדק שהורחק במחזור הקודם ואת המגן הסרבי זלאטן שחוביץ' שגמר את העונה ומצטרף לדני עמוס ורון אשכנזי. בן אז'ובל עדיין לא כשיר. "חשוב לעצור את כדור השלג כדי שהעונה הזו לא תסתיים בטעם חמוץ יותר", אמרו במועדון.

על פי התרגול, המאמן מתלבט בין אבובאקר דומביה ללאמק בנדה ובין אביב אברהם לעמרי גנדלמן. רותם קלר וקיליאן ואן דר קאפ יחזרו להרכב במקומם של צדק ושחוביץ'. קוון פרייטר עשוי לאבד את מקומו בהרכב לפרננדו גורי.

מי שצפוי לקבל חוזה לעונה נוספת הוא בן אזו'בל. החלוץ שקרע רצועות בקרסול ונותח, מוערך מאוד על ידי המערכת ואם יסכים להישאר באותם תנאים כספיים, נראה כי השידוך ימשיך. בימים האחרונים החל אז'ובל בחזרה הדרגתית לאימונים והערכה היא כי ישוב לשחק בתוך שלושה שבועות.

הרכב משוער: רז כרמי; כארם ג'אבר, אלמוג כהן, קיליאן ואן דר קאפ, רותם קלר; עמרי גנדלמן (אביב אברהם), יובל שדה, אבובאקר דומביה (לאמק בנדה); גבי קניקובסקי, חן עזרא, פרננדו גורי.