עלי מוחמד יחזור להרכב בית"ר מול נתניה

אלירן עטר וקריאף מחוץ ל-11, מתאוסיניו יקבל הזדמנות

תומר לוי
תומר לוי  09.04.21 - 13:15
תחילת כתבה

אחרי שהוציאה לא מעט אוויר מהריאות, עם הניצחון בשבוע שעבר מול הפועל כפר סבא, בית"ר ירושלים רוצה להמשיך קדימה: מחר (שבת, 20:30) היא תתארח אצל מכבי נתניה, בידיעה שניצחון שני ברציפות יאפשר לה יותר מרווח נשימה - ומבט גם לעונה הבאה.

אלירן עטר ערך אימון מלא, אך התלונן על כאבים במפשעה ולא צפוי לפתוח. גם אופיר קריאף היה חולה כל השבוע ובכל מקרה צפוי לפתוח על הספסל. מי שיחזור בוודאות הוא עלי מוחמד, שנעדר מול כפ"ס בשל חזרתו ממשחקיו עם נבחרת ניז'ר, ויחזור לקישור. מתאוסיניו ומרקו יאנקוביץ' יפתחו.

"ניצחון תמיד עושה טוב לקבוצה", אמר המאמן יוסי מזרחי במסיבת העיתונאים טרם המשחק. "הוא משפר את המוראל והביטחון, אבל במקביל עבדנו גם על השגיאות שעשינו מול כפ"ס. נתניה עושה עונה פנטסטית מבחינתה, והיא היתה צריכה להיות בפלייאוף העליון מבחינת היכולת. נבוא הרבה יותר מאורגנים טקטית ויותר נחושים. בלי זה, חבל על הזמן שנתניע את האוטובוס מירושלים".

ממסקנות ועדת השופטים בליגת העל עולה כי בניגוד לטענות של הפועל כפ"ס, קיזיטו הורחק בצדק מול בית"ר במשחק הליגה האחרון (3:1). עוד נטען כי שופט המשחק פעל נכון כאשר לא הניף צהוב שני לאופיר קריאף.

ההרכב המשוער: איתמר ניצן; שי קונסטנטין, אור זהבי, טל בן חיים, אורן ביטון; עלי מוחמד, אביאל זרגרי, עידן ורד; מרקו יאנקוביץ', מתאוסיניו, ירדן שועה.