לראשונה מזה חודשיים: דן גלזר עשוי לשוב ל-11

פטריק ואן לוון במסע"ת מכבי תל אביב לפני מכבי פתח תקווה: "ההיעדרויות עזרו לקבוע את הסגל"

תומר לוי
תומר לוי  10.04.21 - 17:41
תחילת כתבה

עד לפני מספר חודשים, רבים חשבו שמכבי תל אביב כבר לא תעצור את מכבי חיפה בדרך לאליפות ראשונה מזה עשור, אבל פתאום, בחודש אפריל, היא שוב במקום הראשון. מחר (ראשון) האלופה תנסה לשמור על הפסגה למחזור נוסף כשתארח את מכבי פתח תקווה העקשנית לה כבר הפסידה בבלומפילד במחזור הראשון של העונה.

יונתן כהן ואלכסנדר פשיץ' צפויים לחזור לסגל אחרי שהחלימו מהפציעות שלהם ופטריק ואן לוון עשוי גם לבצע מהלך אותו לא ביצע כבר חודשיים: לשבץ את דן גלזר בהרכב. שחקן העונה שעברה היה פצוע במשך כחודש בגלל פציעה בשרירי הבטן וכעת יעמוד לרשותו של המאמן.

"מרגש מאוד לחזור, התגעגעתי לזה", אמר גלזר במסע"ת לקראת המשחק. "הקרובים אליי יודעים שעברתי תקופה לא פשוטה שהשפיעה עליי, אבל עכשיו הכל בסדר. הלוואי שאסיים את העונה בצורה הכי מתוקה שיש".

"התגעגענו לקהל מאוד וזה נותן אקסטרה מוטיבציה. אני מקווה שיבואו באנרגיות ויחד ננצח את המשחק", הוסיף גלזר. "מכבי פ"ת תמיד קבוצה קשה שנלחמת, הצוות הכין אותנו ואנחנו יודעים מה לעשות בדיוק. יש להם חלק קדמי מהיר וברמה מאוד גבוהה, אני מקווה שנשחק את המשחק שלנו ונשיג את הניצחון".

ואן לוון עצמו נשאל על חזרת הפצועים ואמר בצחוק: "לפעמים זה עזר לי להחליט על הסגל, לא בכוונה, הם סייעו לי לקבל החלטות קלות יותר. עכשיו כולם כשירים, יכולים לשחק, רוצים לשחק. לא משנה מה אבחר, זו כבר לא הפתעה. אני שמח שהשחקנים חוזרים מפציעות ונמצא את הרגע להשתמש בהם, כשהם יהיו מוכנים לכך".