"זו עונה מסויטת": חוסר אונים בהפועל ב"ש

המקום הרביעי מתרחק. ביקורת על אקולטסה ומלי, שלא ימשיך

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.04.21 - 08:15
תחילת כתבה

הפועל ב"ש התרחקה אתמול (שבת) עוד צעד מלסיים את העונה במקום הרביעי אחרי ה-0:0 מול מכבי פ"ת. אחרי תצוגה טובה במחזור הקודם מול הפועל ק"ש, האדומים חזרו להציג יכולת פושרת, כמעט ולא איימו על השער של אריק ינקו והרבו לאבד כדורים סתמיים - כשגם הכוכב הכי גדול של הקבוצה, ז'וסוואה, לא הורגש. "מתים שהעונה המסויטת הזו תיגמר", אמרו השחקנים.

החילופים של רוני לוי בחצי השני, עם כניסתם של סינטיהאו סלליך ורותם חטואל, העירו קצת את ב"ש - אבל זה כבר היה מאוחר מדי. לוי, שרשם נקודה שמינית מתוך 27 אפשריות, יודע שמדובר בנתון מאכזב, קודם כל עבורו, אבל הוא ייבחן בעונה הבאה על פי סגל שהוא עצמו יגבש.

ההזדמנות האחרונה שקיבל אתמול מרסלו מלי להוכיח את עצמו, הסתיימה אחרי 45 דקות חלשות. הארגנטיני הוחלף וספג ביקורת: "שחקן זר שלא משדרג אותך". מלי לא היה היחיד, כאשר שוב נשמעו קולות נגד אלטון אקולטסה: "צריך להיות כנים, כולם היו מתחת לרמה. להוציא את הבלמים והשוער שעשו את העבודה שלהם, היתר לא הגיעו".

בתוך כך, שחקנים בהפועל באר שבע מצאו בכל זאת על מה להילחם במחזורים שנותרו לסיום העונה. "מה שנותר לנו הוא שיזכרו שהיינו ספורטיבים עד הסוף והיה לנו חלק מרכזי בקביעת האלופה", אמרו בסיום כמה מהשחקנים. באר שבע תשחק במחזור הקרוב נגד מכבי חיפה, ולאחר מכן תפגוש את מכבי תל אביב.