בנתניה יישבו עם אטפלד אחרי הבטחת הישארות

אכזבה אחרי הפועל ת"א: "יש מחסום מנטאלי". צדק ישוב להרכב

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  18.04.21 - 06:41
תחילת כתבה

אכזבה גדולה במכבי נתניה אחרי ההפסד השלישי העונה להפועל תל אביב. מתוך ארבעה משחקים, היהלומים לא הצליחו לנצח את האדומים והפסידו בבית פעמיים בליגה ופעם נוספת בגביע, כולל אתמול (שבת). "יש פה איזה מחסום מנטאלי שלא הצלחנו לשבור העונה", הודו בקבוצה.

חלק מהשחקנים טוענים כי חוסר הוודאות סביב המאמן משפיע על האווירה. "זה לא צריך להיות ככה, אבל זו האמת", אמר אחד השחקנים. אחר הוסיף: "הגענו למספיק הזדמנויות כדי לכבוש, אבל כשלא כובשים, אז סופגים".

בתוך כך, בנתניה החליטו לשבת עם ריימונד אטפלד רק אחרי שהקבוצה תבטיח את הישארותה בליגה. ההפסד אתמול אמנם השאיר את הקבוצה במקום השביעי, אבל פתח את המאבק על המקום הראשון בפלייאוף התחתון לחלוטין.

במקביל, במועדון קיבלו החלטה שלא לממש את האופציה על לאמק בנדה בכחצי מיליון יורו. בנתניה יכנסו עם השחקן למשא ומתן רק אם יוחלט להפחית את הסכום משמעותית או להשאילו עם אופציה לקנייה גם בקיץ הבא, מתוך מחשבה שהשחקן כשרוני אבל סובל מחוסר ביטחון שבא לידי ביטוי בהחמצות ליד השער.

מי שיירד שוב לספסל במשחק הקרוב מול הפועל כפר סבא הוא קיליאן ואן דר קאפ. במועדון היו מאוכזבים מהיכולת של ההולנדי, ושיר צדק ישוב למרכז ההגנה לצידו של אלמוג כהן. יובל שדה, שספג את הכרטיס הצהוב החמישי, יחמיץ את המשחק, ואביב אברהם יפתח על חשבונו.