הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תביאו את חיפה: על מכבי ת"א הבלתי מנוצחת

גם בערב הכי גרוע שלנו, מתקשים לנצח אותנו. טור אוהד צהוב

עידו טרבלוס  19.04.21 - 10:59

נכון, זה היה המשחק הכי חלש של מכבי העונה תחת פטריק ואן לוון, בלי צל של ספק. ההגנה לא תיפקדה וזה דווקא למרות שעלתה בהרכב שעל הנייר סימן רק דברים טובים.

הקישור החזיק תקופת זמן יפה מאוד בלי גרזן אמיתי, אבל עושה רושם שהשילוב ריקן-ייני-פרץ לא יחזיק מעמד אם זה יהיה תלוי בו, צריך קשר דומיננטי נוסף באמצע (גולסה, גלזר וקארצב בכושר) מתחילת המשחק על מנת לשלוט בו, למכבי אין את זה בשני המשחקים האחרונים וזה מתחיל להוות בעיה.

גם ההתקפה נמנמה קצת בלשון המעטה, אלכסנדר פשיץ' במשחק לא מדויק בכלל, חוזז קצת נעלם ואילון אלמוג מתקשה להתרומם. אבל זה מדהים שאפילו את זה לא הפסדנו - זאת אומרת, מה צריכה יותר אשדוד מהמשחק הכי גרוע שלך בעונה? כנראה שגם אם נעלה קונוסים בחולצות צהובות יהיה לזה אפקט אדיר על הקבוצה השניה.

מהרגע שאשדוד כבשה ידענו ביציע שהשוויון הוא עניין של זמן כי בכל זאת, לא תנצחו אותנו ובטח שלא בבלומפילד, אבל הדרך שבה הדברים קורים בכל משחק העונה פשוט מדהימה. נכנסים לפיגור - קמים ממנו יותר חזקים - משתלטים על המשחק וברוב המקרים מנצחים וכשלא מנצחים זה המשחק הכי גרוע של מכבי של ואן לוון. ככה הסטנדרט גבוה, ככה אנחנו אוהבים את זה.

העידוד אתמול היה מטורף, יוצא דופן, אפשר להגיד שהוא הביא את השוויון במובן מסוים, מרוב הטירוף סבו נכנס עם הכדור לתוך השער. והיו גם החמצות, המון החמצות. אבל צריך תמיר לזכור שזה חלק בלתי נפרד מהמשחק, הבעיטה של אבי ריקן לקורה יכלה באותה המידה לנצח את המשחק, סנטימטר ימינה או שמאלה זה לא מה שיקבע את איכות המשחק של הקבוצה אתמול שללא ספק שיחקה מעולה ב25 הדקות האחרונות, הכדור פשוט לא נכנס.

היה מדהים לראות את הקבוצה האדירה מ-91-92, היה מצמרר לראות על הדשא את אבי נימני ושורה אובארוב באופן ספציפי שגם זכו לשירה אדירה מהקהל. שאפו ענק להנהלה על חוויה מטורפת לפני המשחק. בעוד לא הרבה זמן יתקיים משחק העונה ואם להגיד את האמת אחרי ה-25 הדקות האחרונות של מכבי אתמול, אנחנו מאוד אופטימיים, יונתן כהן חוזר ומכבי נראית רעה (במובן הטוב של המילה) מתמיד! אז כמו שאמרנו אתמול ביציע - חבל שלא משחקים נגד חיפה מחר. שרק יגיע כבר!