אם לא יימכר, נתניה תציע שדרוג לקניקובסקי

המועדון הכין תכנית ב' באשר לעתיד הקשר. קלר בספק לכפ"ס

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.04.21 - 12:22
תחילת כתבה

מכבי נתניה הכינה תכנית ב' באשר לעתידו של גבי קניקובסקי. הקשר, שמסיים חוזה בקיץ 2022, יהיה רשאי החל מחודש ינואר הבא לנהל משא ומתן עם כל קבוצה אשר יחפוץ לשחק בשורותיה. לפיכך, במכבי נתניה עשויים לנסות למכור אותו כבר בפגרה הקרובה, אבל במקביל הכין המנכ"ל ניב גולדשטיין תכנית חלופית.

על פי התכנית, אם נתניה לא תצליח למכור את השחקן בקיץ הקרוב, יוצע לו חוזה ארוך טווח עם סעיף יציאה ברור לחו"ל. אם זה אכן יקרה, קניקובסקי יהיה המשתכר הגבוה ביותר בקבוצה. במועדון ישנה הערכה רבה כלפי קניקובסקי, שסיפק מספרים נהדרים (8 שערים ו-8 בישולים עד כה בליגה) וגילה יכולת גבוהה על סף שנתניה לא הצליחה להעפיל לפלייאוף העליון.

בעניין אחר, לקראת המשחק מול הפועל כפר סבא במחזור הקרוב, במועדון מקווים כי רותם קלר שהתגייס הבוקר יוכל לצאת למשחק. במידה שלא, נתניה תישאר ללא מגן שמאלי טבעי, זאת מאחר וזלאטן שחוביץ' סיים את העונה בשל פציעה. המגן, אגב, נמצא בטיפולים בסרביה בשל שבר התלישה ממנו הוא סובל במרפק.

במידה שקלר לא יקבל אישור לצאת למשחק, עשוי עמרי גנדלמן להיות מוסט לעמדת המגן השמאלי. במקרה כזה, אביב אברהם יפתח בקישור של ריימונד אטפלד.