יחזור לארץ? ברדה פנה לסוכניו של מרציאנו

ב"ש סימנה את שוער הנבחרת. במקביל, חוזה חדש יוצע ללויטה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.04.21 - 12:00
תחילת כתבה

האם אופיר מרציאנו, שוערה הבכיר של נבחרת ישראל, יעמוד בין הקורות של הפועל באר שבע בעונה הבאה? גורם בכיר במועדון מבירת הנגב - עוזר המאמן אליניב ברדה - פנה לסוכניו האנגלים של מרציאנו, שמסיים חוזה בהיברניאן הסקוטית אחרי חמש שנים ולא פסל את האפשרות לחזור לארץ.

השאיפה של מרציאנו היא להישאר באירופה, ומעבר לליגת המשנה באנגליה (הצ'מפיונשיפ) נמצא בראש סדר העדיפויות. עם זאת, במידה שלא תגיע הצעה טובה מבחינתו, מרציאנו ישקול ברצינות חזרה לישראל.

במקביל, בבאר שבע מתכוונים להציעה חוזה חדש לאוהד לויטה, שכן רוני לוי מעוניין בשני שוערים בכירים בסגל. במועדון מקווים כי לויטה יסכים להישאר במקרה שבו מרציאנו יצטרף. שחקן אחר שנמצא על הכוונת בב"ש הוא רועי גורדנה, שאם לא יחתום באשדוד - יחזור לקדנציה נוספת בבירת הנגב.

בינתיים, להפועל באר שבע יש עוד משימות בעונה הנוכחית וביום שני הקרוב היא תארח את מכבי חיפה. בקבוצה מקווים כי חאתמם עבד אלחמיד יהיה כשיר למפגש, זאת לאחר שאתמול לא התאמן בשל רגישות בברך. על פי התרגול, עושה רושם שסינטיהאו סלליך,  שמעמדו לא ברור לקראת העונה הבאה, יחזור ל-11, כמו גם מרואן קבהא, שיפתח בקישור לצד מריאנו בריירו וז'וסוואה.

השחקנים קיבלו היום חופש ומחר (שישי) יחזרו להכנות לקראת המפגש עם מוליכת ליגת העל. לצד הניסיון לסיים במקום הרביעי שעשוי להוביל לאירופה, בבאר שבע סימנו מטרה נוספת: "ננסה לסיים את העונה כקבוצה הכי ספורטיבית, כקבוצה שקבעה את זהות האלופה", כך אמרו במועדון. כידוע, שבוע אחרי המשחק מול הירוקים - באר שבע תארח את מכבי תל אביב.