רשמי: מנחם קורצקי ממשיך בהפועל חדרה

המאמן, שהגיע בינואר, חתם על הארכת חוזהו בעונה נוספת

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  23.04.21 - 12:43
תחילת כתבה

מאז שמנחם קורצקי חתם בהפועל חדרה בסוף ינואר, שני הצדדים לא מפסיקים לחייך מהשידוך, והיום (שישי) במועדון החליטו להמשיך את הרומן בעונה נוספת באופן רשמי. "אנחנו שמחים לבשר כי מנחם קורצקי ממשיך איתנו גם בעונה הבאה. סיכום על כך הושג הבוקר", כך בישרו בחדרה.

כזכור, המאמן בן ה-47 הצטרף לחדרה לאחר המחזור ה-18 ובמשך 12 משחקים יחד הם צברו 24 נקודות עם אחוזי הצלחה מרשימים. כעת, האדומים מדורגים במקום השמיני בטבלה, כאשר קורצקי סחף אותם לארבעה ניצחונות בחמשת המשחקים האחרונים בליגה.

קורצקי הנרגש התייחס לבשורה: "מהרגע הראשון שהגעתי לפה היה לי ברור שהגעתי לבית חם. חדרה הוא מועדון משפחתי ומיוחד, ומהרגע הראשון הכל התחבר לנו. עבורי זה המשך טבעי למה שהתחלנו, ואחרי שעמדנו במטרות שלנו העונה ואפילו מעבר לכך, אני בטוח שיחד עם אורן וכל הצוות נצליח לבנות פה קבוצה טובה גם בעונה הבאה. אבל שלא נתבלבל, העונה יש לנו עוד על מה לשחק ואני מקווה שנסיים את העונה בצורה הכי טובה שיש. אני מודה לחדרה על האמון ומאחל לכולנו שנמשיך ליהנות ביחד".

היועץ המקצועי אורן גולן אמר על כך: "אני שמח ואפילו גאה שמנחם ממשיך איתנו. מדובר מבחינתי בהמשך ישיר למה שהוא עושה פה מהרגע שהוא הגיע לחדרה, ומגיע לו כל הקרדיט. כבר התחלנו לחשוב ולתכנן את העונה הבאה ואני בטוח שאחוזי ההצלחה הגבוהים שלנו בתקופתו של קורצקי לא יישארו מנת חלקה של העונה הזו בלבד".