סלליך וקבהא ישובו להרכב של הפועל באר שבע

הדרומיים נערכים למכבי חיפה: "צריך לשחק על הכבוד שלנו"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  26.04.21 - 10:42
תחילת כתבה

בשנים האחרונות מכבי תל אביב והפועל באר שבע שולטות בכדורגל הישראלי מבחינת תארים. העונה, ב"ש לא בתמונה ומי שצריכה את עזרתה, כמה סימבולי, היא האלופה המכהנת. הערב (שני, 20:30, ישיר ב-5SPORT) תארח הקבוצה של רוני לוי את מכבי חיפה, כשהפסד של ב"ש יעמיד את הפער בטבלה בין הירוקים לצהובים על 4 נקודות וירחיק אותם מתואר האליפות.

"לא נותנים לנו סיכוי, צריך לשחק על הכבוד שלנו", אמרו השחקנים בקבוצה הבוקר. "העונה הזו עונה קשה, אבל בידיים שלנו לקבוע מי תהיה האלופה". המאמן רוני לוי יקבל סגל די מלא כשהוא מתכנן שני שינויים בהרכב. סנטיאהו סלליך ומרואן קבהא ישובו ל-11 על חשבונם של מרסלו מלי, שלא ימשיך, ותומר יוספי.

עבור רוני לוי, כל משחק מול האקסית המיתולוגית מכבי חיפה הוא משמעותי ומרגש, אבל המאמן ישאיר את הסנטימנטים בצד. על אף שלא בנה את הסגל, המאמן מודע לסטטיסטיקה הלא מחמיאה והוא, כמו גם השחקנים, מקווים כי הקהל המקומי ידחוף אותם להוציא תוצאה טובה. בעקבות התוצאה אתמול של ק"ש מול מכבי ת"א, הוחלט לתגבר את האבטחה מתוך הנחה שיגיעו אוהדים רבים של מכבי חיפה ללא כרטיס וינסו להיכנס ליציעי ב"ש כדי לצפות במשחק.

אחרי המשחק הקרוב, יישבו הצוות המקצועי והבעלים אלונה ברקת על תכניות הרכש. הקבוצה תעבור מתיחת פנים רצינית, לא רק בגזרת השחקנים, אלא גם בצוות האימון. כפי שפורסם בערוץ הספורט לראשונה, עמית ביטון ייצא לבלגיה להתרשמות הדדית בקורטרייק, בה משחק טרנר סיינסברי, אקס מכבי חיפה.

הרכב משוער: אוהד לויטה; אור דדיה, מיגל ויטור, חאתם עבד אלחמיד, שון גולדברג; מרואן קבהא, מריאנו בריירו, ז'וסוואה; אלטון אקולטסה, סנטיאהו סלליך, שגיב יחזקאל.