קלינגר על עתידו: "נסגור את הדברים בקרוב"

מאמן הפועל ת"א לא ממהר לעזוב. איינבינדר: "שמח על המעבר"

גיל לוין
גיל לוין  03.05.21 - 22:09
תחילת כתבה

אחרי שהבטיחה את השארותה בליגה, הפועל ת"א עלתה הערב (שני) נינוחה לבלומפילד, אולי נינוחה יותר מדי, ואיבדה יתרון כפול בדרך ל-2:2 מול הפועל כפ"ס, שכבר ירדה ליגה. עמנואל בואטנג כבש לראשונה אחרי למעלה משנתיים, דן אייבינדר הכפיל ועומר פדידה איזן עם צמד שערים לירוקים.

ניר קלינגר, שמסיים חוזה בסיום העונה, נשאל שוב לגבי עתידו: "כמו שאמרתי כבר 100 פעמים, אני רוצה להשאר בהפועל ובטוח שיהיה בסדר. נסגור את הדברים בימים הקרובים".

לגבי המשחק עצמו הוסיף קלינגר: "בחצי הראשון היו אנרגיות טובות, ההשפעה של ההקלה הייתה טובה. בחצי השני זה כבר היה פינג-פונג של מצבים לשני הצדדים, בלי סדר. היו לנו מצבים להכריע את המשחק שאפשר רק לחלום עליהם, אלו מצבים שחלקם בלי שוער אפילו, אבל מה אני יכול לעשות. הגביע? היום היינו בלי אלטמן, אליאס, אופק ביטון, בן ביטון, גוטליב. אלה 4-5, זה כח, בלי קשר לזה שיגאל בקר היה מצויין". 

"הרגשה טובה, אבל מאוכזב שלא ניצחנו", הוסיף דן איינבינדר. "השתחרר לחץ, הסיטואציה הייתה מוזרה אחרי מתח וחרדות באופן אישי, אבל השגנו את המטרה שלנו בגדול - ואפילו בענק". על ההחלטה לעבור לאדום, הוסיף הקשר: "מאוד שמח על ההחלטה שקיבלתי ועל רצון הבעלים שאגיע לפה, כשהגעתי המשימה הייתה בלתי אפשרית - אבל עשינו פיניש מצויין".

איינבינדר הוסיף: "אחרי כל מה שהרגשתי בקריירה, החרדה שהכל ייעלם ברגע אחד הייתה. תודה למשפחה שלי, אני מתרגש ומודה לכולם על זה. כשהבטחנו את ההישארות זה היה ניראה לי בגדר חלום, והגול היום קצת החזיר לי שמחה ללב. אני בטוח שגם הם שמחים. העתיד? טוב לי פה מאוד. יש לי חוזה ואני בטוח שנתקדם הלאה".