הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"הכרטיס לאירופה תלוי בנו": דריכות באשדוד

אזולאי, גורדנה וסבטקוביץ' בספק למפגש מול מכבי ת"א

גיל לוין
גיל לוין  26.05.21 - 06:50

אחרי ירידת המתח שהורגשה בקבוצה והתבטאה במאזן מאכזב של 7 משחקים רצופים ללא ניצחון, מ.ס אשדוד רוצה לסיים את העונה הנהדרת שלה בטעם טוב ועם הכרטיס לאירופה ונחושה לעשות זאת הערב (רביעי), כשתארח את מכבי תל אביב שנלחמת מצדה על סיכוי אחרון להשאיר את מאבק האליפות החיים.

רן בן שמעון סיפר: "אנחנו עושים את המקסימום כדי להגיע מוכנים ולשחק יותר טוב ממה ששיחקנו בשבוע שעבר", אמר המאמן כשהוא מתייחס להפסד 2:0 למכבי חיפה. "אני בטח רוצה שהעונה הזאת תיזכר כעונה אדירה של מ.ס אשדוד ובשביל זה צריך לשחק טוב בשני המשחקים האחרונים. ואני חושב שיש לי שותפים למסע הזה".

דין דוד הוסיף בהמשך: "אנחנו מנסים לשחק את הכדורגל שלנו  אחרי משחק פחות טוב ואנחנו מאוד רוצים ששני המשחקים האחרונים יהיו הכי טובים. זה ברור שאנחנו תמיד רוצים להיות תלויים רק בעצמו כדי להשיג את הכרטיס לאירופה ואנחנו נעשה הכל בשביל זה".

ברמה המקצועית הסגל של בן שמעון סובל מהרבה עומסים כאשר כשירותם של לא מעט שחקנים בספק כמו שלומי אזולאי, רועי גורדנה טום בן זקן, חמודי כנעאן וננאד סבטקוביץ'. בתוך כך בן שמעון יקבל החלטה באשר ל-11 שלו בסמוך למשחק ולאחר מבחני כשירות.

הרכב משוער: רועי משפתי; טום בן זקן (זוהר זסנו), גיל כהן, ננאד סבטקוביץ' (עומרי בן הרוש), מונטרי קמהאני; רועי גורדנה, פיראס אבו עקל, שלומי אזולאי (מוסא בגאיוקו), יעקב בריהון; רמזי ספורי, דין דוד.