הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

המתלוננת נמצאה דוברת אמת בבדיקת פוליגרף

נשאלה שלוש שאלות בנוגע למעשי שטרלינג. כל הפרטים בפנים

גיל לוין
גיל לוין  26.05.21 - 20:20

עוד התפתחות דרמטית בפרשת המין בליגת העל. רק היום (רביעי) כינס אורן שטרלינג, מנכ"ל הפועל חיפה, החשוד בעבירות מין חמורות בהן אונס ומעשה סדום במתנדבת במועדון, בה טען כי תלונת המתלוננת שקרית ונובעת ממניעים נקמניים. הערב, לערוץ הספורט נודע כי המתלוננת עברה בדיקת פוליגרף ראשונה בה נמצאה דוברת אמת בכל הסעיפים.

לערוץ הספורט נודע כי המתלוננת התבקשה לעבור בדיקה, בה נשאלה על גירסתה המתארת אונס ומעשה סדום חמורים תוך סחיטה ואיומים. הבדיקה אשר הגיעה לערוץ הספורט, מראה כי המתלוננת דוברת אמת בכל הסעיפים השונים.

"הנבדקת נשאלה על מצבה הבריאותי, ועל פי הצהרתה נמצאה כשירה לעבור בדיקת פוליגרף", נכתב בדו"ח. "כמו כן, חתמה בחתימת ידה על הסכמה מלאה מרצונה לעבור בדיקת פוליגרף זו, אישרה את כל שאלות הבדיקה שהוצגו בפניה מראש ואישרה את העברת כלל הממצאים לידי מזמין הבדיקה".

שלוש שאלות נשאלו במהלך בדיקת הפוליגרף, על כולן המתלוננת נמצאה דוברת אמת. "האם שטרלינג הכריח אותך לבצע בו מין אוראלי בשירותים של אצטדיון סמי עופר? האם שטרלינג הכריח אותך לקיים עמו יחסי מין מלאים במלון גארדן הוטל בחיפה? האם שטרלינג איים שאם לא תעשי מה שהוא מבקש ממך הוא..."

תגובת עורכי הדין משה גלעד וזיו גלעד, המייצגים את המתלוננת: "אנחנו ניתן לכל מי שרואה את תוצאת האמת של המתלוננת בפוליגרף לדבר בעד עצמה . במיוחד לאור העובדה שהמתלוננת הסכימה מידית במשטרה לבדיקה והחשוד סירב. אין לנו מה להוסיף".