הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

תחושות קשות בפ"ת: "הכל ברגליים של ב"ש"

המלאבסים התרחקו מאירופה. השחקנים הזרים יעזבו למעט דיניז. חדידה יגיע להפועל ירושלים?

גיל לוין
גיל לוין  27.05.21 - 06:30

מכבי פתח תקווה ממשיכה לאכזב ולהתאכזב ואמש (רביעי) רשמה הפסד כואב במיוחד 2:0 להפועל ב"ש בחוץ, ובכך ירדה אל המקום החמישי בטבלה והתרחקה לראשונה מהכרטיס לאירופה. כעת מפלס המתח במועדון מטפס אל שיא חדש, כאשר כל העיניים נשואות למשחק האחרון של העונה ביום ראשון הקרוב מול מ.ס אשדוד, שיהפוך להזדמנות האחרונה עבור גיא לוזון לשוב למקום הרביעי.

התחושות קשות במיוחד במועדון לאחר שהדרומיים פתחו פער של שתי נקודות בטבלה: "לא הגיע לנו לנצח אתמול, אולי אנחנו לא רוצים מספיק", סיפרו בתסכול בצוות המקצועי, "עכשיו הכל ברגליים של הפועל ב"ש", אמרו בצער. בתוך כך בהנהלה הורו לעצור את ההכנות ואת בניית הסגל לעונה הבאה עד אשר יתברר אם אכן יש צורך לבנות קבוצה לקמפיין אירופי.

בכל מקרה, נראה כי כל הזרים במועדון יעזבו למעט מרקוס דיניז, אשר נחשב לאחד השחקנים האהובים על ידי הצוות המקצועי. מנגד, מי שעשוי לא להמשיך במועדון הוא הקפטן, גיא חדידה, כאשר לערוץ הספורט נודע כי מי שמועמדת לצרף את הקשר היא הפועל ירושלים. זיו אריה, מאמן האדומים מעיר הבירה, עקב במהלך העונה האחרונה אחר חדידה ועל פי מקורביו התרשם ממנו מאוד וינסה לצרף אותו לקראת העונה הקרובה אותה יעשו בליגת העל.