הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בסכנין הבהירו: אין סעיף שחרור לכיאל

גורם במועדון: "ננהל מו"מ עם כל קבוצה", לא ישוחרר בחינם

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.06.21 - 13:13

עסקת איהאב גנאיים להפועל ב"ש עשויה להניע מחדש, לאחר שאמש (חמישי) התקיימה שיחה בין יו"ר בני סכנין, מוחמד אבו יונס לבעלי הפועל ב"ש, אלונה ברקת במטרה למצוא את המתווה המתאים לקיום העסקה. כזכור הצדדים סיכמו על דמי העברה של מיליון ש"ח, אך לא הייתה הסכמה על מועד התשלום.

בסכנין מעוניינים בקבלת הסכום באופן מיידי ואילו בב"ש מעוניינים בפריסת תשלומים. בעקבות השיחה בין ברקת לאבו יונס, קיימת אופטימיות שהעסקה תצא לפועל.

בתוך כך, הבהירו בכירים בסכנין כי בחוזה של בירם כיאל אין סעיף שחרור. גורם בכיר אמר ל"ערוץ הספורט": "לכיאל בחוזה אין סעיף שחרור, נקיים מו"מ עם כל קבוצה שמעוניינת בו. החתמנו אותו לחוזה לשלוש עונות בצעד עתידי והוא צפוי לקבל תפקיד מקצועי לאחר שיפרוש". בסכנין סירבו לנקוב בגובה דמי השחרור של הקשר הותיק, אך בכל מקרה לא יאפשרו לו לעזוב ללא תמורה לאחר שהעונה היה הציר המרכזי בקבוצה.

בתוך כך, בסכנין ממתינים לתשובה של הבלם האוסטרי, לוקאס שפנדלהופר שסיכם עקרונית לעונה הבאה, אך טרם השיב אם בכוונתו לחתום על החוזה באופן רשמי. במועדון כבר סימנו מחליפים פוטנציאליים כפי שפרסמנו בערוץ הספורט, בלם מכבי חיפה, עאיד חבשי שלא צפוי להמשיך בכרמל וכן לואי טאהא שחוזהו בהפועל ב"ש הסתיים. השניים שיחקו בעבר במועדון.