הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עוזב את חיפה. רשמית: עמרי גלזר חתם בב"ש

צור ומשפתי מועמדים להגיע לכרמל. וגם: עתידו של אבו פאני

יגאל גולדשטיין ומוטי פשכצקי  15.06.21 - 17:47

עמרי גלזר יועד להיות בעבר השוער הבכיר של מכבי חיפה, אבל היום (שלישי) דרכו במדיה הסתיימה. אחרי שלערוץ הספורט נודע כי הפועל באר שבע פנתה לשוער ובין הצדדים התנהל מו"מ, הגיעו ההודעה הרשמית: השוער חתם לשלוש עונות בהפועל באר שבע, אך לא צפוי להיות השוער הבכיר. מי שמועמדים להגיע במקומו לירוקים הם אסף צור ורועי משפתי.

גלזר עצמו אמר במעמד החתימה: "אני נרגש לחתום במועדון ומודה לצוות המקצועי על האמון בי. כעת עומדות לנגד עיניי המטרות של הקבוצה ואני מחכה בקוצר רוח למשחק הראשון שלי בטרנר מול הקהל האדום". נשיאת המועדון, אלונה ברקת, הוסיפה: "אני מברכת את עומרי על הצטרפותו לקבוצה. אני בטוחה שהוא יתרום לנו ומאחלת לו הצלחה רבה".

גלזר, יש לציין, קיבל הצעה להמשיך בשורות הירוקים, אבל נוכח היכולת הטובה של ג'וש כהן והעובדה שמעט לשחק, גרמו לו לוותר ולעזוב אחרי חמש עונות. השוער החל את דרכו המקצוענית בהפועל רעננה, בהמשך שיחק כמושאל גם בסקציה נס ציונה וכעת הוא בדרכו לתחנה הרביעית בקריירה.

במכבי חיפה ממשיכים בהכנות לעונה החדשה שבפתח. הקבוצה מתאמנת בסגל חסר ובראשון תפתח את האימונים באופן רשמי, כאשר שבוע לאחר מכן תמריא הקבוצה למחנה אימון בהולנד. במועדון יפתחו בשיחות עם דולב חזיזה ונטע לביא בנוגע להארכת חוזיהם, ובמקביל יימשכו השיחות עם סאן מנחם ורז מאיר.

בשלב הזה, סבורים במכבי חיפה שמוחמד אבו פאני לא מעוניין להאריך את חוזהו במועדון ומתמקד במציאת קבוצה בחו"ל, לכן כבר הכינו אלטרנטיבות. בנוסף, אין כרגע התקדמות בגזרת המגן הספרדי, חואנחו נייטו שמתלבט בין הגעה לישראל לחתימה בליגה הבכירה בספרד.