הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הרכש השישי: אנסה יוצג היום בהפועל ב"ש

לוי מכוון ל-11 שינויים בסגל. וגם: סוגיית החולצה מספר 10

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  21.06.21 - 08:05

בהפועל באר שבע יציגו היום (שני) את הרכש השישי העונה כשיוג'ין אנסה יחתום לשלוש עונות במועדון. בבירת הנגב ינסו להחתים ארבעה שחקנים נוספים עד לסוף החודש. בינתיים, איתי שכטר סחט מחמאות באימון הבכורה.

אנסה, שנחת בישראל כבר בשישי, עבר סדרת בדיקות מקיפה לפני החתימה הרשמית שכללה אקו לב, ספירת דם ובדיקה אצל פיזיותרפיסט המועדון. בבירת הנגב מקפידים מאוד בנושא הרפואי זכר למקרי העבר במועדון. מי שלא יהיה יותר חלק מהמערך הזה הוא רופא המועדון דוקטור ליאור זלר, ורופא אחר מבית החולים סורוקה יחליפו.

אימון הפתיחה אתמול התנהל באווירה טובה, כשברגע שהגיע איתי שכטר, מדד מצב הרוח עלה משמעותית. עוד לפני כן, נפגשו השחקנים במתחם הבית האדום, לשם הגיעה אלונה ברקת. הבעלים לא שוחחה עם השחקנים בשלב זה והסתפקה בלחיצות ידיים.

בגזרת הרכש, הפועל באר שבע רחוקה מסיום. עד לסוף החודש מקווה רוני לוי להחתים עוד ארבעה שחקני חיזוק: שוער, מגן שמאלי, קשר אחורי וחלוץ שיצטרפו לדור מיכה. בסך הכל, הקבוצה צפויה לבצע בקיץ הזה כ-11 שינויים. כפי שפורסם בערוץ הספורט, במועדון לא פוסלים השאלתו של אלטון אקולטסה ובמקביל ממשיכים המגעים עם סינטיאהו סלליך, שאם יסכים להפחית בדרישותיו ימשיך לעונה נוספת באדום.

יחד עם תומר הרן, אקס בני סכנין ובעונה שעברה שוערה השני של הפועל עפולה, צפוי להיבחן גם השוער הצעיר ניב אליאסי שגדל במחלקת הנוער של עלייה כפר סבא ועבר גם בנבחרות הצעירות. בכל מקרה, מאמן השוערים שי הס יבחר בינו לבין הרן בעמדת השוער השלישי.

אחרי עזיבתו של ז'וסוואה, צצה סוגייה חדשה בתוך המועדון - זהות השחקן שילבש את החולצה מספר 10, כשלא מעט שחקנים הביעו בה עניין. במועדון הבהירו כי לא יקפיאו את מספר החולצה כאות מחווה לשחקן העבר והמנהל המקצועי אליניב ברדה, וההערכה היא שדור מיכה או רמזי ספורי יקבלו אותה.