הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופטימיות בחיפה בנוגע לצ'יבוטה ורוקאביצה

המטרה: לסגור עם השניים לפני הולנד. עלי מוחמד ינחת מחר

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  21.06.21 - 08:19

מכבי חיפה פתחה אמש (ראשון) את אימוניה לעונת 2021/22 באופן רשמי. מלבד גודסוואי דוניו, אלופת המדינה עשתה זאת ללא הזרים, כאשר חוסה רודריגס, בוגדן פלאניץ' וצ'ארון שרי ינחתו בימים הקרובים. הרכש החדש, עלי מוחמד ינחת מחר, יעבור בדיקות רפואיות ולאחר שיחתום באופן רשמי על חוזהו, הוא יחבור לחבריו החדשים.

שחקן רכש שכן ערך אימון בכורה הוא שון גולדברג, שהגיע מהפועל באר שבע. לעומתו, מקסים פלקושצ'נקו ששב מהשאלה בהפועל חדרה, לא הגיע לאימון על אף שזומן, למרות שהוא לא בתכניות המקצועיות של ברק בכר. הוא זוכה להתעניינות ממספר קבוצות בליגה, ובני סכנין כבר פנתה לנציגו. בכל מקרה, הקשר לא ימשיך במכבי חיפה וכמוהו גם סקו טורה ששב מהשאלה בעירוני ק"ש.

בתוך כך, במועדון ישנה אופטימיות באשר לסיכויים שמאוויס צ'יבוטה וניקיטה רוקאביצה ילבשו את המדים הירוקים בעונה הקרובה. חלוץ לודוגורץ רוצה מאוד להגיע למועדון הירוק, ומשפחתו מעוניינת לשוב לישראל. בכרמל פועלים על מנת לסיים את העסקה לפני מחנה האימון בהולנד.

בגזרת רוקאביצה, החלוץ האוסטרלי ישוב מחופשה פרטית בדובאי וייפגש עם הנהלת הירוקים, כאשר במועדון רוצים לראותו ממשיך לעונה חמישית. למרות שנציגיו בוחנים עבורו הצעות באסיה, ישנה כאמור אופטימיות שיימצא המתווה להשאירו בישראל. כרגע מכסת החלוצים של מכבי חיפה כוללת את גודסוואי דוניו, מוחמד עוואד וסתיו נחמני.

בוגרי קבוצת הנוער מתאמנים עם הקבוצה, ובאסם זערורה שמרשים עד כה צפוי לצאת למחנה בהולנד. תחילה אומנם תוכנן שהוא ייצא לעונת השאלה בהפועל עפולה, אך ההחלטה היא של הצוות המקצועי.כמוהו, גם נחמני ייצא למחנה, למרות שהוא מתוכנן לצאת לעונת השאלה בעפולה.

בעניין אחר, עומר אצילי ששב לשחק עם המספר 7 עמו שיחק במהלך הקריירה, צפוי לעבור להתגורר באזור חיפה כמו יתר שחקני הקבוצה.