הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מיץ' גולדהאר: "התאכזבתי מאובדן האליפות, נחוש לטפל בזה"

בעלי מכבי ת"א במכתב לאוהדים: "נגביר מאמצים לבנות יסודות"

תומר לוי
תומר לוי  22.06.21 - 14:12

מיץ' גולדהאר הוא לא אחד שמרבה להתבטא, וכשזה קורה - זה בהחלט משהו שעושה סדר לאוהדי מכבי ת"א. הבעלים עשה סדר בבעלי התפקידים במועדון הצהוב כשהבהיר שפטריק ואן לוון יישאר מאמן הקבוצה, בעוד ברק יצחקי מונה לתפקיד "מנהל תחום הכדורגל".

"אני גאה בזכייה ה-24 שלנו בגביע המדינה", גולדהאר סיכם את העונה, "זו היתה זכייה של אופי ושל לב. מאמץ קבוצתי לא אנוכי, חוסר פחד ועז רוח להילחם עד הסוף. לצד הכבוד, אלו תכונות שאנחנו מעריכים. אלה איכויות של מועדון מנצח".

יחד עם זאת, הבעלים הקנדי הבהיר שציפה לזכות גם באליפות: "בשעה שעונה זו סיפקה לא מעט רגעים גדולים ובלתי נשכחים, כמו בגביע, אני לא יכול להתכחש לרגשות האכזבה שיש לי מהתוצאה הסופית בליגה. למרות שעשינו כמיטב יכולתנו על מנת לשמור בחיים את השאיפות לזכות באליפות עד לרגע האחרון, לצערנו לא הצלחנו להשיג את המטרה הסופית. נתגלו פערים בהם נצטרך לטפל".

"אני נחוש שנעשה כל שביכולתנו על מנת להשתפר בתחומים אלה", גולדהאר סיכם, "בכדי לעשות זאת נצטרך לעבוד אפילו יותר קשה בעיקר כאשר ההכנות שלנו לקראת העונה הקרובה כבר נמצאות בעיצומן. אנו מחויבים להשקיע את הזמן ואת המאמצים לבנות על היסודות שלנו, החל מהאקדמיה לנוער כל הדרך למעלה אל הקבוצה הבוגרת".