הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מכבי ת"א התלוננה למשטרה על הגרפיטי

לאחר שהכתובת "כהנא צדק" רוססה על שלט הכניסה לקריית שלום, נגד הרכש אוסאמה חלאילה, הנושא הועבר לטיפול הרשויות. אביו של החלוץ: "אוהדים אמרו לי לא להתייחס, זה מה שאני עושה"

תומר לוי ומוטי פשכצקי  23.06.21 - 12:42

לאחר שאוסאמה חלאילה חתם אתמול (שלישי) במכבי תל אביב, במהלך הלילה רוססה הכתובת "כהנא צדק" על שלט הכניסה למתחם האימונים של הקבוצה בקריית שלום. בתגובה, בקבוצה החליטו שלא לעבור על המעשה לסדר היום, והגישו למשטרה תלונה בנושא.

התלונה הוגשה לאחר שזו הפעם השנייה ב-24 שעות שבה מרוססות כתובות במתחם האימונים, ואלה מאתמול נמחקו. במועדון מביעים תמיכה רבה בחלוץ הרכש, ומקווים שהדבר לא יהפוך לתופעה רחבה. בנוסף, חלאילה קיבל הודעות תמיכה רבות מאוהדים ברשתות החברתיות.

אביו של החלוץ, מאמון חלאילה התייחס לכתובות הנאצה נגד בנו שרוססו: "הבעלים של מכבי ת"א רוצה אותו, ברק יצחקי והמאמן תומכים בו. אוהדים רבים אמרו לו לא להתייחס, אז אני בוחר להסתכל על הצד הזה. לא מעניין אותי מה שרשמו עליו ואלו לא אוהדים שצריכים לתת להם ביטוי".

חלאילה האב ציין כי ויתר על רבע מיליון שקלים, שהיה אמור לקבל במסגרת האחוזים שלו בכרטיס: "אוותר גם על כסף כדי שהבן שלי יהיה מרוצה". לשאלה מדוע העדיף את מכבי ת"א על פני מכבי חיפה ענה: "הוא אמר לי אבא אני מעדיף את מכבי ת"א על מכבי חיפה ואי אפשר היה לשנות דעתו".