הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

הגניבה של הקיץ? מכבי תל אביב מעוניינת בניקיטה רוקאביצה

המעבר הגדול של הפגרה? הצהובים עוקבים אחרי מצבו של מלך השערים, שמבקש למצות את האופציות שלו בחו"ל בשלב זה. מאוויס צ'יבוטה וניר ביטון עדיין על הכוונת

תומר לוי
תומר לוי  24.06.21 - 06:43

האם עונת המלפפונים של ליגת העל בדרך למעבר הגדול ביותר של הקיץ? לאור הספק לגבי המשך דרכו של ניקיטה רוקאביצה במכבי חיפה, מי שעשויה להיכנס לתמונה ולבצע מחטף על מלך השערים של ליגת העל היא מכבי תל אביב.

על אף רצונו לשחק בחו"ל, מחזיקת הגביע תעקוב באדיקות אחר ההתפתחויות בגזרתו של החלוץ המצטיין. רוקאביצה, שכבש 41 שערים בשתי העונות האחרונות במדי הירוקים, סיים את חוזהו בכרמל - אך מעוניין למצות את האפשרויות שלו לשחק בחו"ל. אם יחליט להישאר בארץ, בקריית שלום ישמחו לראות את החלוץ האוסטרלי בעל האזרחות הישראלית בשורותיהם, שבע שנים אחרי שנבחן ושוחרר מהקבוצה.

עוד בגזרת הרכש, סגנית האלופה תקווה לקדם את עסקת העברתם של מאוויס צ'יבוטה ודן ביטון. השניים, שלא ימשיכו בלודוגורץ, ממתינים מצידם להתפתחות במו"מ של הצהובים עם הקבוצה הבולגרית. במקביל, תנסה מכבי תל אביב להנחית את ניר ביטון, אך במקרה שכזה יהיה חייב הבלם/קשר של סלטיק להתפשר מבחינה כלכלית.

ומאלו שעשויים להגיע, לאלו שיתכן ולא ילבשו צהוב החל מהעונה הקרובה. במועדון ינסו להיפרד מהקשר הסרבי אורוש ניקוליץ', שלא מתאמן עם הקבוצה. הצהובים רוצים להגיע איתו לפיצוי כספי כדי שיעזוב, ובכך יתפנה מקום של זר לטובת חיזוק הקבוצה. מנגד, מחזיקת הגביע ממתינה להחלטתם של דניאל טננבאום ואנריק סאבוריט שסיימו את חוזיהם ותרצה להשאירם גם בעונה הקרובה.

אייל גולסה, שעובר שיקום בימים אלו, לא צפוי לחזור לכשירות מלאה בשבועיים הקרובים ונכח אתמול ב-2:2 בין פורטוגל לצרפת יחד עם אבי ריקן, שעזב את המועדון. השניים טסו להתמודדות יחס עם ילדים מעמותת "הגשמת חלום".

בעניין אחר, איתי בן חמו, שהיה קפטן קבוצת הנוער של מכבי ת"א, חתם היום במועדון לחמש השנים הקרובות. הוא יושאל לבית"ר ת"א/בת ים.