הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ההצבעה הכריעה: הסמל החדש של מכבי נתניה

49% מהמשתתפים בחרו בו. וגם: גאייה נחת ונכנס ישר לבידוד, יחמיץ את תחילת מחנה האימונים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  28.06.21 - 13:20
תחילת כתבה

הסאגה הסתיימה. מכבי נתניה בחרה את הסמל החדש שלה, כך נקבע בתום הצבעה של האוהדים. 49% מהמשתתפים בסקר החליטו להיות כמה שיותר קרובים למקורות, והלוגו החדש מאוד דומה לישן. "במהלך הימים הקרובים יבצע המועדון הזמנה מחודשת של ציוד הקבוצה הבוגרת, אשר נדרש להחליף עקב עדכון הסמל", כך נכתב בהודעה הרשמית.

בעניין אחר, קצת אחרי חצות ובתום מסע שהחל אתמול (ראשון) ב-9 בבוקר בגמביה ועבר בטיסת קונקשן באיסטנבול, נחת המגן השמאלי עומאר גאייה, שהחל במו"מ עם מכבי נתניה כפי שפורסם לראשונה באתר ערוץ הספורט.

המגן, שטרם חוסן, ייאלץ לשהות בבידוד במשך עשרה ימים. לפני שיצא לאולם קבלת הפנים בנמל התעופה, הוא עבר בדיקת קורונה ומשם יצא ישירות לבידוד. המשמעות היא שגאייה, כמו גם בוריס אנו שינחת בקרוב, לא יוכלו לצאת עם הקבוצה למחנה האימונים בסרביה ויצטרפו רק כמה ימים לאחר מכן אחרי שישלימו את מכסת ימי הבידוד.

גאייה, שתפס את מקומו של קפטן גמביה בעמדת המגן השמאלי הראשון של הנבחרת, לא הסתיר את התרגשותו: "שמעתי על מכבי נתניה דברים טובים", אמר עם נחיתתו. "בעונה שעברה שיחקתי במולדובה בליגה פחות טובה בהרבה מישראל ואני מצפה ומתרגש לחתום פה ולהוכיח מה אני שווה. אני מאוד אוהב לעלות למעלה ולסייע להתקפה, אבל לא שוכח גם את התפקיד ההגנתי".

מאחר ומחנה האימונים בסרביה, החלוץ איגור זלאטנוביץ', שעל הסיכום איתו פורסם לראשונה כאן באתר ערוץ הספורט, יפגוש את חבריו החדשים במחנה ואין טעם שיגיע כעת לישראל.

לקראת סוף השבוע יוציאו בקבוצה את הסגל למחנה האימונים כשיש מספר שחקנים פצועים כמו רון אשכנזי ואלעד שחף, שייתכן ולא יילקחו בחשבון, יחד עם כמה שחקנים צעירים ממחלקת הנוער שנבחנים, ואחרי המשחק מול מכבי ת"א ביום שישי יוחלט לגבי המשך דרכם בקבוצה הבוגרת.

בנושא אחר, בשל העובדה שלדן רומן אין תעודה שמאפשרת לו לאמן את קבוצת הנוער, מאחר ולא השלים קורס, הוחלט למנות לצידו את אוהד ברדס שאימן בהפועל הרצליה ובעל תעודה מתאימה.