הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

צפו: בנתניה פרצו לאימון והדליקו אבוקות

כאלף אוהדים הגיעו. הקהל ביקש מקניקובסקי שימשיך

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.06.21 - 18:20
תחילת כתבה

מכבי נתניה החלה היום (רביעי) באופן רשמי את עונת 2021/22 עם מסיבת העיתונאים המסורתית. כמובן שהמאמן, ריימונד אטפלד, שיחל את עונתו השנייה בקבוצה, דיבר על תוכניותיו לקראת הקמפיין הקרב כמו גם הקפטן, אלמוג כהן. לאחר מכן היהלומים ערכו את אימון הפתיחה בו נכחו מעל אלף אוהדים, חלקם הדליקו אבוקות, פרצו לכר הדשא ואף ביקשו מגבי קניקובסקי שימשיך בנתניה.

"הסגל שלנו עוד לא סופי אבל אחרי העונה שעברה המטרה שלנו היא לשאוף להיות בפלייאוף העליון", אטפלד פתח את דבריו. "גבי קניקובסקי ושחקנים נוספים יודעים שחלון ההעברות עוד פעיל ובהחלט יכול להיות שיהיה שינוי איתו או עם שחקנים אחרים בליגה שבאותה סיטואציה. היתה לנו מחשבה לחזק את הקבוצה במגנים ובשחקני התקפה שייתנו לנו עוד מחץ בחלק הקדמי ואני חושב שפעלנו נכון. נצא למחנה ונתגבש".

כהן הוסיף לאחר מכן: "גבי קניקובסקי בגיל הנכון והמתאים לצאת לאירופה. הוא חבר טוב שלי ודיברנו על הנושא. אם זה לא יקרה אז הוא אוהב את מכבי נתניה ואולי יהיה אפשרות שיישאר. לגבי המטרות אחרי שהיה חסר לנו גרוש ללירה שנה שעברה המטרה המוצהרת היא להיות בפלייאוף העליון. עד שהסגל לא יושלם ויצטרפו עוד שחקנים לא דע לאן פנינו".

צפו במסע"ת של מכבי נתניה בנגן הווידאו למטה>>>