התכנית בבית"ר ירושלים: בלם וחלוץ זרים

אכזבה במועדון מאי הגעת ריקן: "חייבים להתחזק דרסטית"

תומר לוי
תומר לוי  01.07.21 - 08:15
תחילת כתבה

אם יש קבוצה בולטת בה העניינים עדיין לא כל כך מתקדמים בכל הנוגע לרכש ובניית הסגל לעונה הקרובה, זו בית"ר ירושלים. היה רצון גדול מאוד במועדון לשבור את ה'בצורת' הזאת עם החתמתו של אבי ריקן, אך בסופו של דבר הוא חתם על חוזה חדש במכבי תל אביב ובקבוצה מהבירה נרשמה אכזבה קשה.

גורם בבית"ר אמר: "היינו בטוחים שהוא יחתום אצלינו. הוא היה אמור להיות החתמה חשובה מאוד בפן המקצועי וגם בחדר ההלבשה. זה מאוד מאכזב, ומעבר לזה אין מה להגיד כבר".

האכזבה הגדולה נובעת מכך שאין בשוק ישראלים בכירים שניתן להחתים במקומו. לצד זאת, אחרי השחרור של אלירן עטר, עידן ורד ועלי מוחמד, יש כעת צורך גדול ביותר בחיזוק רציני לסגל. כפי שנראה כרגע, בית"ר תצטרך לפגוע בול בזרים כדי שהקבוצה תשתדרג בצורה משמעותית. בראש ובראשונה, התכנית היא להביא בלם וחלוץ זרים.

מבחינת הישראלים, רוסלן ברסקי היה על הכוונת, אך כבר לא יגיע מכיוון שסיכם בהפועל ירושלים. אולי עכשיו אחרי שריקן ירד מהפרק, ינסו במועדון באמת לתת הצעה גדולה על עומרי אלטמן, שעדיין לא חתם בקבוצה אחרת ולא האריך בהפועל תל אביב. שחקנים במועדון הוסיפו: "עם כל הכבוד למשחק מול ברצלונה, בית"ר חייבת להתחזק בצורה דרסטית. כרגע זה נראה לא טוב, אבל יש זמן להתארגן".

בנושא אחר, במועדון הודיעו על מינויו של אסי אלימלך למאמן קבוצת הנוער.