ניתוח וסד על הרגל: מה קורה עם גולסה?

אחרי שנראה היה שספג רק מכה, קשר מכבי תל אביב נאלץ לעבור הליך כירורגי ועדיין לא ברור מתי ישוב. טננבאום נחת בהולנד, ייכנס לבידוד של 5 ימים שלאחריו הוא יצטרף למחנה האימון

תומר לוי
תומר לוי  03.07.21 - 13:29
תחילת כתבה

מכבי תל אביב נמצאת בעיצומן של ההכנות לעונה הקרובה, ובין משחקי האימון לגיבוש הסגל, אחת השאלות הגדולות בשורות מחזיקת הגביע היא - מה קורה עם אייל גולסה?

כזכור, הקשר נפצע בברכו במשחק הנבחרת נגד דנמרק, ועל פי הממצאים, מתח את הרצועה הצידית. הוא חזר לשחק לאחר כמה שבועות במשחק נגד מכבי חיפה בתחילת מאי, אך חטף מכה באותו המקום ויצא במחצית.

אלא שהמכה הובילה בסופו של דבר לניתוח, שקשור ככל הנראה לרצועה הצידית בברך, ומאז גולסה נמצא בשיקום. הקשר עדיין לא חזר אפילו לאימוני ריצה, ומסתובב עם סד על הרגל כתוצאה מהניתוח שעבר.

מכבי תל אביב אומנם פרסמה הודעה על התערבות כירורגית, אבל לא פירטה יותר מדי וכרגע עדיין לא ניתן להעריך מתי גולסה יחזור. ניתן לומר בזהירות שהוא יצטרך לפחות את חודש יולי כדי לחזור לכשירות.

בעניין אחר, שדניאל טננבאום נחת בהולנד לקראת מחנה האימונים. השוער, שסיכם לשנתיים נוספות בצהוב, אומנם חוסן בישראל, אך הגיע מברזיל שנחשבת למדינה אדומה והוא נכנס לבידוד של חמישה ימים, שבסופו יצטרף ליתר הקבוצה, שתמריא אליו הלילה.