הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

נתניה המריאה למחנה, אבו אלשיך מועמד

אטפלד פרגן לזלאטנוביץ'. עמית ביטון הצטרף ליהלומים

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  05.07.21 - 15:46
תחילת כתבה

מכבי נתניה תמריא היום (שני) למחנה האימונים בסרביה, והיא תעשה זאת עם מי שצפוי להיות החיזוק שלה בהגנה - עמית ביטון, כפי שפורסם באתר ערוץ הספורט. הבלם סיים חוזה בהפועל באר שבע, שאיתה הילומים יצטרכו להגיע לסיכום על דמי ההשבחה על השחקן.

כאמור, ריימונד אטפלד עוד לא שבע רצון מהסגל שהועמד עבורו ובמסיבת העיתונאים של פתיחת העונה הזכיר מספר פעמים שבשל מצב הקבוצה, לא יהיה נכון לדבר על מטרות בשלב זה. בין היתר, ההולנדי מעוניין בבלם, תפקיד שאותו ביטון צפוי לאייש.

"נחמד קצת לצאת מהמדינה ולראות מקומות אחרים, אבל המטרה היא לבנות את הקבוצה בצורה טובה, להיכנס לכושר לקראת העונה ולהתחבר על המגרש ומחוצה לו", אמר המאמן ההולנדי רגע לפני ההמראה. 

במקביל, המאמן מעוניין ביהאב אבו אלשיך ממכבי חיפה. אחד המכשולים בהבאתו של האחרון הוא שהבעלים אייל סגל והמנכ"ל ניב גולדשטיין לא מעוניינים בשחקנים מושאלים ללא אופציה רכישה, ורק במקרה של סעיף שכזה ניתן יהיה להביאו. כזכור, תחת אטפלד עשה אבו אלשיך עשה את הפריצה הגדולה שלו במדי בית"ר תל אביב/בת ים כשכבש 11 שערים.

מי שלא יטוסו הערב עם נתניה הם שני הזרים החדשים שלה -  הקמרוני בוריס אנו והגמבי עומאר גאיה, שטרם סיימו את תקופת הבידוד ויצטרפו לקבוצה בחמישי. החלוץ הסרבי איגור זלאטנוביץ' שחתם על חוזה לשנתיים עם אופציה לשנתיים נוספות, נמצא בארצו ויצטרף לחבריו החדשים עם ההגעה למחנה. לפני ההמראה אטפלד התייחס לשחקן הרכש הסרבי: "אחד הדברים שחסרו לנו בשנה שעברה זה סקורר, ואיגור זלאטנוביץ' הוא שחקן כזה".

במהלך המחנה תקיים הקבוצה שני משחקי אימון, הראשון ביום רביעי (7 ביולי, 20:00) נגד רדניצ'קי הסרבית, שסיימה את העונה שעברה במקום ה-12 בליגה הסרבית הראשונה. משחק האימון השני ייערך ביום שבת (10/7) באצטדיון של קבוצת ווודינה, שסיימה את העונה במקום הרביעי בסרביה ותשחק במוקדמות הקונפרנס ליג.

עד עכשיו נתניה קיימה משחק אימון אחד מול מכבי ת"א וניצחה 1:2 מצמד של יניב מזרחי. למרות זאת, החלוץ שהגיע מבית"ר תל אביב/בת ים לא מיועד להיות החלוץ הפותח. מלבד מזרחי, גם אמיר ברקוביץ' הצטרף מקבוצת הבת של הצהובים, אליו הצטרפו שי קוסטנטין מבית"ר ירושלים ומאמון קשוע מהפועל ר"ג.

בשל צמצום טיסות, נסיעתם של היהלומים למחנה בסרביה נדחתה משעות הבוקר לאחה"צ. במקביל, החיילים שבסגל קיבלו אישור מהצבא לצאת לחו"ל יחד עם הקבוצה, ובכלל לא מעט שחקנים שסיימו גיל נוער הצטרפו לחבורה של אטפלד במחנה. גם השנה, שחקני בית כמו מתן לוי ורוי קורין יקבלו הזדמנויות.