דור מיכה: "אין יום שלא מצטער על חלקי בפרשה"

אחרי שחתם לשתי עונות בבירת הנגב, הרכש הטרי של הפועל באר שבע התנצל ("לוקח אחריות מלאה ומבין ששגיתי, מתנצל בפני כל מי שנפגע"). ברקת הוסיפה: "דור הביע חרטה עמוקה והתנצל"

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  13.07.21 - 10:37
תחילת כתבה

זה היה באוויר כבר תקופה, אבל הבוקר (שלישי) זה הפך לרשמי: אחרי שנה בקפריסין, דור מיכה חוזר לארץ ויהיה שחקן הפועל ב"ש. רגע אחרי החתימה, השחקן פירסם הודעת התנצלות על פרשת הקטינות: "אין יום שאני לא מצטער על חלקי בפרשה, אני לוקח אחריות מלאה".

"היום אני מתחיל פרק חדש בקריירה הספורטיבית שלי ונרגש להצטרף למועדון הכדורגל הפועל באר שבע", הוסיף מיכה. "אני שמח על הזכות שניתנה לי לשחק כדורגל בקבוצה שצמאה לתארים ולא יכול לחכות לרגע שאפגוש את האוהדים - אך לפני כן אני רוצה להתייחס לאותה פרשה שאין יום שאני לא מצטער על חלקי בה".

"אין ספק שכספורטאי מוכר, נדרש ממני להוות מודל לחיקוי עבור צעירים רבים ואני מצטער מעומק ליבי שאכזבתי אותם", הוא אמר. "למרות שהתיק נסגר מחוסר אשמה, אני לוקח אחריות מלאה, מתנצל בפני כל מי שנפגע ומבין ששגיתי בקבלת ההחלטות. כל חיי דאגתי לשמש דוגמא אישית ופעלתי על בסיס ערכים שינקתי מהבית ואמשיך לעשות זאת גם בעתיד. לסיום, אני רוצה להודות להוריי, משפחתי ולארוסתי אלמוג - וכמו כן להודות לאלונה ברקת ולצוות המקצועי על האמון בי. אני מתחייב לתת את כל כולי למען הצלחת הקבוצה".
 
נשיאת המועדון, אלונה ברקת, הוסיפה: "לאחר התנצלות כנה וחרטה עמוקה שדור הביע באוזניי וגם בפומבי, אני רוצה לברך אותו על הצטרפותו למשפחת הפועל באר שבע. נאמר כבר שלטעות זה אנושי ולסלוח זה אלוקי. אל לנו לשפוט לעד אדם שמודה שטעה ומתנצל, לכולנו מגיעה הזדמנות שנייה. אני בטוחה שדור יתרום לנו רבות כמועדון וכמשפחה בשנים הבאות".

לאחר ההתנצלות, מיכה חתם לשתי עונות בב"ש עם אופציה לעונה נוספת וירוויח 270 אלף דולר לעונה. אנורתוזיס, קבוצתו האחרונה בקפריסין, תקבל עבורו 100 אלף יורו.