קומאן: "חבל, לא ראיתי את אח שלי זמן רב"

מאמן בית"ר דיבר על בארסה וההכנות: "מחכה לעבוד עם אוחנה"

תומר לוי
תומר לוי  15.07.21 - 14:21
תחילת כתבה

המשחק בין בית"ר ירושלים לברצלונה בוטל, אבל בבירה ממשיכים לעבוד על מנת להתכונן לעונה החדשה. המאמן ארווין קומאן, שקיווה שההתמודדות מול אחת הקבוצות הגדולות בעולם תתקיים בכדי לפגוש את אח שלו, התייחס היום (חמישי) לעניין הזה בראיון: "מצטער מאוד שזה בוטל, לא ראיתי את אח שלי הרבה זמן. אני לא יודע למה זה בוטל, לא מכיר את הסיבה. זה חבל, אבל זה מה שקרה".

על ההכנות ל-2021/22 הוא אמר: "אנחנו בשבוע השלישי של העבודה, ובהמשך יוצאים לאוסטריה. נשחק מחר את המשחק הראשון שלנו, יש לנו שלושה. אני מכיר את הקבוצה יותר טוב ממקודם. אחרי שנשחק שלושה משחקים יהיה לי יותר ברור מה יש לנו. יש הרבה כישרון, שחקנים צעירים שצריכים ללמוד הרבה. יש להם רצון והם תחרותיים, שזה טוב".

על המצב בסגל שלו הוסיף: "יש לנו כמה שחקנים חדשים, אדווין ג'סי יצטרף למחנה באוסטריה. אנחנו מחכים לעוד 2-3 שחקנים. כרגע זה מה שיש, אנחנו מתמודדים עם הסגל הזה. כמובן זה תמיד קשור לכסף, ואם דורשים יותר מדי כסף אז השחקנים לא יגיעו לבית"ר. מקווה שבקרוב יהיו לנו שחקנים חדשים".

כשנשאל על ההכרות שלו עם אלי אוחנה, אמר: "זו אחת הסיבות שבאתי לישראל. זו לא רק מדינה יפה, אבל גם יש פה מנהל מקצועי טוב. זה מיוחד מאוד לעבוד איתו, שיחקתי איתו בבלגיה, הייתה הצלחה גדולה. המצב טוב בינינו ואנחנו רוצים להצליח יותר עם בית"ר מאשר מה שהיה בעונה שעברה. מחכה לעבוד איתו".