לקח אותו כפרויקט אישי: היחסים המיוחדים בין ארווין קומאן לירדן ש

עבודה פרטנית אחרי האימון, קטעי וידאו והסיומת. בבית"ר ירושלים מעידים שהמאמן ההולנדי לקח את החלוץ תחת חסותו: "הוא מזהה את הכישרון שלו". וגם: המכשולים במציאת שחקני רכש

תומר לוי
תומר לוי  18.07.21 - 09:53
תחילת כתבה

ארווין קומאן מאמין בירדן שועה. ע"פ שחקנים בבית"ר ירושלים, המאמן החדש של הקבוצה עובד הרבה עם החלוץ באופן פרטני במהלך מחנה האימונים באוסטריה. הוא מריץ את שועה ומשאיר אותו בסוף האימון יותר מכולם, עובד איתו על הסיומת ומראה לו קטעי וידאו על מנת שיבין את דרישותיו. כששועה מתחיל לעמוד, קומאן מעיר לו וכרגע הוא לא מוותר לו על סנטימטר.

בתוך הקבוצה התייחסו לנושא: "זה מאוד פשוט, קומאן אוהב שחקנים עם אופי כמו שלו: מחויבים, לוחמים, שלא מפסיקים לרוץ. הכישרון חשוב והוא מזהה את הכשרון של ירדן, אבל זה לא מספיק. הוא יצטרך להתיישר על פי הקו של קומאן". זו גם אחת הסיבות שהמאמן רוצה לחזק את ההתקפה כדי לייצר תחרות שאולי תדחוף עוד יותר את שועה.

בכלל, עושה רושם שקומאן חושב כמו כדורגלן למרות שכבר פרש לפני המון שנים. אסיפות הווידאו שהוא מקיים לא ארוכות, ושחקנים טוענים שיש לו הרבה מאוד ידע. גם אחרי המשחק מול רוסטוב הוא אמר לשחקנים: "ראיתי הרבה דברים טובים וגם הרבה דברים שצריך לעבוד עליהם, אבל אין זמן ליותר מדי דיבורים, זה נגמר וממשיכים הלאה".

אז מה בכל זאת הבעיה? החלוצים והבלמים שבית"ר רוצה להביא, גם אם הם חופשיים, הם יקרים מאוד. לא מעט שמות עלו בימים האחרונים אבל אלה שחקנים שמבקשים שכר של כ-350 אלף יורו, ובמועדון כבר לא משלמים משכורות כאלה. בשלב זה, בית"ר ממשיכה לחפש אופציות נוספות.