נשאר צהוב: אדוארדו גררו חתם לשלוש שנים נוספות במכבי תל אביב

החלוץ הפנמי הבטיח את עתידו בשורות מחזיקת הגביע ואמר לאחר שחתם: "אני מודה לאלוהים, למשפחה ולמועדון. נמשיך לעבוד קשה". בחוזה עליו חתם, לא קיים סעיף שחרור

תומר לוי
תומר לוי  19.07.21 - 13:55
תחילת כתבה

אחד משחקני דור העתיד של מכבי ת"א האריך את חוזהו: אדוארדו גררו חתם היום (שני) לשלוש שנים נוספות בשורות מחזיקת הגביע, כשבחוזה קיימת אופציה להארכה לעונה נוספת. החלוץ הפנמי בן ה-21 הפך בעונה החולפת לאחד השחקנים המשמעותיים של הצהובים, וכבש לא פחות משבעה שערים - כולל לא מעט שערים במחזורי הסיום ממש. חשוב לציין, כי בחוזה לא קיים סעיף שחרור.

גררו אמר לאחר שחתם: "ראשית אני רוצה להודות לאלוהים שמבחינתי זה הדבר הכי חשוב. אני מודה למשפחה שתמכה בי תמיד מקרוב ומרחוק וכמובן למועדון הכדורגל מכבי ת"א, לכל הצוות במחלקת הנוער ובקבוצה הבוגרת' שאפשרו לי להגשים את החלום ולהפוך לשחקן מקצוען. אני מאושר להמשיך בקבוצה יחד עם שחקנים שגדלתי איתם ובמועדון בו צמחתי והתפתחתי. עכשיו נמשיך לעבוד קשה על מנת להביא את מכבי למקומות בהם היא ראויה להיות".

מנהל מחלקת הכדורגל, ברק יצחקי, הוסיף: "אדוארדו הוא דוגמא מצוינת לשחקן שהגיע אלינו בגיל צעיר ועבר את המסלול אותו עוברים שחקנים רבים בדרך אל הקבוצה הבוגרת. גררו הוכיח עד כה שעבודה קשה, התמדה, ומחויבות תמיד משתלמים ואנו מאחלים לאדוארדו בהצלחה".

גררו גדל בקבוצת צ'ורילו הפנמית, בשורותיה שיחק לראשונה כשהיה בן 17. אחרי שנה בלבד הוא כבר הושאל למכבי תל אביב לעונה עם אופציית רכישה, ובעונת 2019/20 עבר לקבוצת הבת בית"ר ת"א/בת ים, שם כבש שישה שערים ב-36 הופעות ליגה. בעונה שעברה רשם את הפריצה הגדולה במדי מכבי, עם שבעה שערים, כשלא פחות מארבעה מתוכם הובקעו בפלייאוף העליון - כולל צמד נגד מכבי פ"ת, שהעניק לה ניצחון חשוב ששמר עליה במאבק האליפות.