הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

מתווה רז שלמה: 22 אלף ש"ח בחודש, תמורת חצי מיליון ש"ח

נחשפו פרטי העסקה עם בלם הפועל תל אביב, שצפוי להיות מחליף בנתניה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  22.07.21 - 11:25
תחילת כתבה

אחרי שהפסידה 2:0 למ.ס כפר קאסם במשחק הכנה, מכבי נתניה תפגוש הערב (חמישי) את הפועל נוף הגליל, שתגיע למתחם האימונים של היהלומים עם שניים מהאקסים: קוון פרייטר ודולב אזולאי.

בסביבתו של גבי קניקובסקי המשיכו לטעון גם הבוקר כי מכבי תל אביב היא אופציה עבורו, אם סוכנו דודו דהאן לא יצליח להביא הצעה מחו"ל. במועדון אישרו את הידיעה שפורסמה אתמול כאן באתר לפיה ישנן שיחות עם מחזיקת הגביע לגבי המעבר של הקשר תמורת מיליון יורו, ובר כהן ופרפה גויאגון אם יוחלט להשאילם עם אופציה לרכישה.

קניקובסקי סירב עד עכשיו להצעות שהגיעו עבורו ואף החליף סוכן. במקביל ולמרות, הצעה כספית גבוהה במונחי מכבי נתניה, הוא סירב להאריך חוזה ויהפוך בקיץ הבא לשחקן חופשי. בנתניה מבינים שהזמן לא לטובתם ולכן על אף הרצון למכור אותו לאירופה, גם העברה בישראל הפכה לרלוונטית.
 
במקביל, רז שלמה סיכום כפי שפורסם בערוץ הספורט. בלם הפועל ת"א יגיע בהשאלה עם אופציה לרכישה תמורת חצי מיליון שקלים וישתכר כ-22 אלף שקלים. הוא לא מיועד להיות שחקן הרכב והשחקנים הביעו פליאה על הוחלט להחתים אותו לפני שהוחתם עמית ביטון, שיצא עם הקבוצה למחנה והרשים את המאמן ריימונד אטפלד. שלמה נמצא עם הפועל ת"א במחנה האימון וצפוי להגיע לחתום אצל היהלומים בימים הקרובים באופן רשמי.

ביטון, באמצעות עו"ד יפתח אבן עזרא, הגיש בקשה לוועדה למעמד השחקן לקבוע את שוויו של הבלם שלא קיבל הזדמנות בהפועל באר שבע, הושאל לא פעם אחת ולמעשה, במועדון האדום לא בנו עליו לעתיד.

בינתיים, מכבי נתניה ממשיכה לאכזב במשחקי ההכנה. אחרי הפסד 2:0 למ.ס כפר קאסם מהליגה הלאומית, גם משחק ההכנה השני מול העולה החדשה לליגה הבכירה הסתיים ללא ניצחון. המפגש הסתיים בתיקו 1:1 כשלנתניה הבקיעה עמרי גנדלמן בכדור עונשין מ-11 מטרים בדקות הסיום.