זול או יקר? סערת המינויים של בית"ר י-ם

הקהל מחה ברשת, במועדון הגיבו. ההסבר לתעריפים בפנים

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  22.07.21 - 14:39
תחילת כתבה

פרסום המחירים של כרטיסי הכניסה למשחקים של בית"ר ירושלים העונה עורר סערה אצל חלק מאוהדי הקבוצה. בעוד אלה טוענים כי מדובר ב"מנוי" היקר ביותר מבין קבוצות ליגת העל, ועוד לקבוצה שסיימה את העונה האחרונה בפלייאוף התחתון, במועדון טוענים מנגד כי המחירים מדובר במחיר הוגן. מי צודק? כמו כל דבר, זה נתון לפרשנות.

קודם כל המספרים: מי שרוצה להיכנס לכל משחקי הבית של בית"ר ירושלים העונה (כולל הפלייאוף) וילך במסלול ה-VIP (אין הבדל גדול בין מחירי הכרטיסים ב-VIP לבין בית"ריסט רגיל) ישלם לפחות 1,268 ש"ח עבור מספר משחקים שנע בין 16 ל-18. הסכום מורכב מחישוב של 99 ש"ח בחודש עבור המנוי (1,188 ש"ח) ועוד 5 ש"ח לכרטיס (בין 80 ל-90 ש"ח בסכום כולל לכל העונה).

בהשוואה למנויים הזולים ביותר בשאר הקבוצות הגדולות בליגת העל, מדובר במחיר היקר ביותר. הפועל ת"א, לדוגמא, מוכרת מנוי ב-680 ש"ח, למכבי חיפה יש מנוי ב-850 ש"ח ואילו למכבי ת"א מנוי ב-850 ש"ח.

אז מה הסיבה להבדל? בבית"ר מסבירים כי לא מדובר ב"מנוי" קלאסי אלא בכרטיס חבר מועדון שמעניק עוד הטבות כמו הנחות בחנות הרשמית וכניסת שני ילדים בחינם (על בסיס מקום פנוי ולא בפלייאוף). בנוסף, במועדון מציינים כי מדובר בכניסה ליציעים המרכזיים, בעוד המנויים הזולים בקבוצות האחרות נוגעים למקומות מאחורי השער שנחשבים פחות טובים. כרטיס רגיל למשחק, אגב, יעלה 120 ש"ח למשחקים נגד הגדולות ומשחקים "מסקרנים" ו-80 ש"ח למשחקים האחרים.

"אני יודע שתמיד יש תלונות על כל דבר, אבל בכל זאת אשמח להבין מה אני מפספס", כתב חוגג לאוהדים ברשת החברתית שלו, "המחיר האפקטיבי לזכות לכרטיס העונה יעלה 66 שקלים למשחק, גם נגד אשדוד וגם נגד מכבי חיפה, לי זה נשמע מאוד זול, למישהו 66 שקלים למשחק נשמע יקר? וזה בלי קשר למחיר המשוגע שיוצא לאבא עם 2 ילדים (כ-22 שקלים למשחק)".