הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

חשש בנתניה: גאייה קרע את הרצועה הצולבת

המגן החדש עבר MRI. אם סיים את העונה, שחוביץ' יישאר

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  30.07.21 - 10:15
תחילת כתבה

דאגה במכבי נתניה. עומאר גאיה סובב את הברך באימון, ובקבוצה חוששים כי קרע את הרצועה הצולבת. המגן עבר בדיקת MRI ותוצאותיה יגיעו היום (שישי).

החשש גבר בעקבות כך שברכו של השחקן התנפחה והוא לא יכול לדרוך על הרגל. בנוסף, רופא הקבוצה אחמד ביאדסה אבחן פגיעה חמורה עוד בטרם עבר השחקן בדיקת הדמייה. "הוא פתאום נפל על הדשא והתחיל לצרוח מבלי שנגעו בו", סיפרו השחקנים. במידה וגאייה אכן קרע את הרצועה הצולבת, הוא למעשה סיים את העונה והמשמעות היא שזלאטן שחוביץ', שאמור היה להימכר יישאר ויהיה המגן השמאלי הראשון של הקבוצה.

רגע לפני שהם מתחילים את משחקי גביע הטוטו, היהלומים שוב לא הצליחו לנצח, הפעם במשחק ההכנה מול נס ציונה בו הפסידו 3:1. מחצית שנייה חלשה אחרי יתרון 0:1 במחצית הראשונה, גרמה לריימונד אטפלד להבין כי הסגל שלו לא הושלם. מצד שני, המאמן לא מודאג משלושת השערים שספגה הקבוצה מאחר ובדקות הללו הוא ניסה שיטה שונה עם שלושה בלמים - מערך שלא מתאים לקבוצתו, ואתמול הוא קיבל לכך את האישור סופי.

בגזרת המתאוששים, אמיר ברקוביץ' יחזור בתוך כמה שבועות להתאמן אחרי נקע בקרסול וחן עזרא ישוב ביום ראשון אחרי מתיחה קלה. רון אשכנזי ממשיך בשיקום אחרי שעבר ניתוח לאיחוי הרצועה הצולבת בברך, והוא אמור לחזור לאימונים מלאים בתוך חודשיים.