הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: רז שלמה חתם במכבי נתניה

הבלם (21) הושאל לעונה מהפועל ת"א עם אופציית רכישה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  02.08.21 - 12:24
תחילת כתבה

עכשיו זה רשמי. רז שלמה חתם היום (שני) לעונה במכבי נתניה אחרי שהושאל מהפועל תל אביב. ליהלומים אופציית רכישה בסך חצי מיליון יורו על הבלם בן ה-21, שלא היה בתוכניות המקצועיות של ניר קלינגר.

שלמה, שנחת בשלישי שעבר בישראל, היה במו"מ עם מכבי נתניה בשבועות האחרונים וכעת אפשר לברך על המוגמר. הצהובים, שהבהירו מלכתחילה שלא יקבלו שחקנים בהשאלה ללא אופציית רכישה, הצליחו להגיע עם הפועל תל אביב להסכמה על מתווה העסקה במהלכה יוכלו לרכוש את הבלם תמורת חצי מיליון יורו. שכר הבסיס שלו יעמוד על 22 אלף שקלים בחודש והוא אמור לשמש כבלם השלישי אחרי אלמוג כהן ושיר צדק.

הבלם בן ה-21 נחשב לאחד הכשרונות הגדולים שצמחו במחלקת הנוער של הפועל תל אביב בשנים האחרונות, אך לצערו העונה האחרונה היתה פחות מוצלחת עבורו והובילה לעזיבת המועדון. שלמה עלה לקבוצה הבוגרת בעונת 2016/17, בסיומה ירדו האדומים לליגת המשנה. בשנה שלאחר מכן, היה אחד האחראיים להשבת המועדון לליגת העל. בסה"כ ערך 92 הופעות בקבוצת נעוריו, במהלכן כבש 5 פעמים. כזכור, באוגוסט 2019 זומן שלמה לראשונה לסגל נבחרת ישראל לקראת מוקדמות משחקי יורו 2020, אך טרם ערך הופעה רשמית במדים הלאומיים.

רז שלמה מצטרף ליניב מזרחי, אמיר ברקוביץ', עומר גאייה (שסיים את העונה), בוריס אנו, איגור זלאטנוביץ' שי קוסטנטין ומאמון קשוע שחיזקו את הסגל של ריימונד אטפלד העונה.