הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בנדה ינחת בתחילת השבוע. שכרו 90 אלף דולר

כפי שפורסם באתר, הקשר יצטרף. ירוסלב מיחאליק חתם בקבוצה

מוטי פשכצקי
מוטי פשכצקי  06.08.21 - 18:27
תחילת כתבה

רכש חדש למכבי פתח תקווה. קשר הכנף הסלובקי ירוסלב מיכאליק חתם היום (שישי) במועדון באמצעות סוכנו עורך הדין שחר גרינברג ויצטרף לקבוצה של גיא לוזון. מיחליק בן ה-27 החל את דרכו בקבוצה הבוגרת של ז'ילינה ואחרי שכבש במדיה 23 שערים ב-102 הופעות, עבר ב-2016 לסלאביה פראג. בעונה החולפת הושאל מקראקוביה קראקוב הפולנית לסיגמה אולמוץ הצ'כית במדיה רשם 10 הופעות וכבש שער אחד.

בינתיים, חלוצה החדש של מכבי פ"ת דור ג'אן יערוך בכורה במדי הקבוצה במשחק הקרוב בראשון מול מכבי נתניה במסגרת גביע הטוטו. המאמן גיא לוזון בונה על ג'אן כשחקן החשוב ביותר במערך ההתקפי והוא יחד עם עוזר המאמן נאור לוזון, היו אלו ששכנעו אותו לחזור לארץ מפורטוגל.

במועדון אישרו הבוקר (שישי) את הפרסום אתמול כאן באתר לפיו לאמק בנדה סיכם את תנאיו. השחקן חתם על זכרון דברים ובפ"ת כבר קיבלו את האישורים להביאו לארץ על אף שרוסיה נחשבת למדינה אדומה. בנדה יחתום בכפוף לבדיקות רפואיות, כשבפ"ת רוצים בעיקר לבדוק את מצב הקרסול שלו אחרי שנפגע ברגלו בשלהי העונה הקודמת במדי מכבי נתניה. במועדון הגיעו לסיכום על השאלתו של הקשר מארסנל טולה תמורת 200 אלף שקל והם יוכלו לרכוש אותו ב250 אלף יורו בקיץ הבא. השחקן ישתכר כ90 אלף דולר.

לוזון ממשיך לעקוב אחרי עוד שחקנים זרים לחלק הקדמי בתקווה לצרף עד פתיחת הליגה עוד שחקן אחד לפחות. המאמן ימשיך בראשון עם רביעיית ההגנה שפתחה בניצחון על בית"ר ירושלים בטדי כשדניאל פלשר ימשיך להיעדר בגלל פציעה.

במכבי פ"ת ביקשו מבן רייכרט שלא להתייחס לתלונות מצד אוראל דגני ובית"ר ירושלים. "בית"ר מנסים להשיג כותרות כדי שלא ידברו על היכולת שלהם ואיך שהם נראים" אמרו במועדון. אגב בפ"ת טענו כי אם יילקחו מצלמות אבטחה מהמסדרון המוביל לחדרי ההלבשה, ניתן יהיה לראות כי רייכרט בכלל לא התקרב לדגני אחרי שריקת הסיום ונשאר להודות לאוהדי מכבי פ"ת שהגיעו לטדי.