הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

עירוני ק"ש לא ירדה מגויאגון פראפה

הקשר של מכבי ת"א עדיין על הכוונת. דאגה מהיכולת ההתקפית

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  11.08.21 - 10:32
תחילת כתבה

אכזבה בעירוני ק"ש לאחר תוצאת התיקו המאופסת אמש נגד הפועל חדרה. לאחר שלושה משחקים הקבוצה של עמיר נוסבאום עם שער זכות בודד. ישנן סיבות מקלות שכן חלוץ הרכש, סטפן מילושביץ' סיים היום (רביעי) את תקופת הבידוד שלו וכן מכירתו של עבדאללה חליחל, אך הייתה בקבוצה ציפייה שההתקפה תתפקד טוב יותר.

מהרכש, מורגן פרייר היו ציפיות גבוהות, בינתיים הוא לא מרשים ורשם אמש החמצה גדולה. בנוסף, הוא הורחק לאחר שהוחלף. במועדון טענו: "לא שמענו אותו מקלל את מנחם קורצקי או את האוהדים של הפועל חדרה, נבדוק את פשר ההרחקה".

באתר הרשמי של הקבוצה צוין: "פרייר עשה את דרכו אל ספסל קבוצתו תוך כדי שחולף על פני ספסל האורחת ואלו קיללו את החלוץ ללא הפסקה וזה ענה להם בחזרה וספג אדום מיותר מצידו". בעוד בחדרה טענו: "פרייר התנהג בצורה לא מכובדת וקילל את קורצקי ואת אנשי המועדון שישבו ביציע. ההרחקה מוצדקת".

בתוך כך, בקבוצה שוקלים לצרף זר שישי כאשר המועמד המוביל הוא קשרה של מכבי ת"א, גויאגון פראפה שבעונה שעברה שיחק תחת נוסבאום ועוזרו, ניב סידי בבית"ר ת"א/רמלה. עוד ברשימת המועמדים: טימוטי מוזי ומחמוד ג'אבר (מכבי חיפה), נדב נידם (מכבי ת"א). איתמר שבירו מהפועל ב"ש יצטרף בימים הקרובים.