הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בדרך חזרה: ג'ון אוגו עשוי לחתום במכבי נתניה

קאמבק בדרך? הקשר הניגרי, שהוביל את הפועל ב"ש לזכייה בשלוש אליפויות, ינחת בישראל על מנת להצטרף ליהלומים של אטפלד. במידה שיעבור את המבדקים הרפואיים, יגיע לשרון אחרי יותר משנה ללא קבוצה. על המגעים הראשונים בין הצדדים, פורסם לראשונה בערוץ הספורט

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  16.08.21 - 23:40
תחילת כתבה

בדרך להחתמה מסקרנת? ג'ון אוגו, הקשר הניגרי שהוביל את הפועל באר שבע לזכייה בשלוש אליפויות רצופות, אמור לנחות בישראל ולהגיע להתרשמות במכבי נתניה. במידה שיעבור את המבדקים הרפואיים, הוא עשוי לחתום על חוזה לעונה אחת.

אוגו בן ה-33 נחשב לאחד הזרים האיכותיים ששיחקו בישראל בעשור האחרון, וכעת הוא עשוי לספק ניסיון לקבוצה של ריימונד אטפלד. על מועמדותו למכבי נתניה פורסם כאן לראשונה באתר ערוץ הספורט בשבוע שעבר.

אוגו נולד בלאגוס שבניגריה, ושיחק בגילאים הצעירים בקבוצות כמו אקווה יונייטד ופליינג ספורטס אקדמי. בארבע השנים הראשונות שלו בבוגרים שיחק בדראבה שבסלובניה, ובדרך עבר בקבוצות כמו אתלטיקו CP מפורטוגל, קבוצת המילואים של אלמריה בספרד, לייריה ואקדמיקה.

בשנת 2014 הגיע להפועל באר שבע, כשאת הקבוצה אימן אלישע לוי והיה שותף לשלושה תארי אליפות (2016, 2017 ו-2018) תחת אימונו של ברק בכר, כמו גם לקמפיין מוצלח בליגה האירופית שהסתיים בהעפלה לשלב 32 הגדולות.

הוא עזב את טרנר בעונת 2018/19, ומאז לא הרבה לשחק כדורגל: בינואר 2020 חתם על חוזה לחצי שנה באל-עדאלה מסעודיה, שיחק שבע הופעות ושוחרר. מאז, היה נטול קבוצה - כששמו נקשר לקבוצות בישראל, ביניהן הפועל חדרה ומכבי נתניה.