הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לוזון: "אנחנו בלי חלוץ טבעי, נמשיך לחזק"

מאמן פ"ת אחרי ה-1:1. נוסבאום: "ביטלנו אותם בחצי הראשון"

הדר יעקבי
הדר יעקבי  28.08.21 - 22:10
תחילת כתבה

מכבי פתח תקווה והפועל קריית שמונה נפרדו הערב (שבת) ב-1:1 במחזור הפתיחה של ליגת העל. סטפן מילושביץ' כבש ראשון לצפוניים, שלו דניאל השווה בפנדל למלאבסים.

מאמן פ"ת, גיא לוזון, ניסה לנתח מה קרה במשחק: "חצי ראשון מסורבל ומבולגן הגנתית והתקפית, יותר מדי פערים, וכשיש פערים אתה לא מחלץ כדורים ולא יוצא למעברים. נראינו רע מאוד במחצית הראשונה. בחצי השני עשינו שינויים ואני חושב שזה עזר להיות יותר דומיננטיים ולהשוות ואפילו לנצח פה. זה לא פשוט לקבוצה צעירה אחרי חצי ראשון גרוע כזה לחזור, אבל הוכחנו את זה בעונה שעברה".

כשנשאל לגבי חיזוק, ענה: "גם אם היינו מנצחים וכובשים הרבה, זה שקוף וברור ובולט שאנחנו משחקים בלי חלוץ טבעי. איבדנו את דור (ג'אן) והיינו צריכים להביא חלוץ זר, אז אנחנו במינוס שני שחקני התקפה. לתרץ וליילל זה הכי קל, אני שמח שהגבנו במחצית השנייה. אני תמיד שואף שהקבוצה תשתפר הגנתית והתקפית, היום זה לא נראה כך, למעט חצי שני, וזה גם עדיין לא מושלם. נצרף שחקנים ויהיה סגל מלא ונראה, נשאף בכל משחק לנצח".

עמיר נוסבאום, שרשם הופעת בכורה כמאמן בליגת העל, אמר: "מרגש, נחמד, אבל עבר מהר מאוד. חצי ראשון מצוין שלנו, לחצנו ועשינו את תכנית המשחק, ביטלנו אותם לחלוטין. בחצי השני הם בלגנו את המשחק, היה קזינו קצת ואני פחות אוהב את המשחק הזה. תיקו משקף. איפה לשפר? יש לנו מעט פצועים, נעבוד על כושר גופני וננסה עוד להתחבר. צריך עוד להדביק את הקבוצה, זו עוד לא הקבוצה שאני רוצה לראות, אבל בהמשך ניראה טוב יותר".

רועי קהת גם כן התראיין לאחר שריקת הסיום ואמר: "משחק לא פשוט, מאוד אינטנסיבי. התחלנו אותו מצוין, ואז חצי שני קצת פחות. בסופו של דבר משחק שוויוני. עזבו הרבה שחקנים וצריך ליצור תלכיד עוד הפעם. יש פה חדר הלבשה טוב וקבוצה טובה, הסגל נסגר לאט לאט ואני מאמין שאפשר לעשות עונה טובה. נוסבאום? כיף לדבר איתו ולשאול אותו, אנחנו מדברים המון על כדורגל ואיך אני יכול להשתפר. חיזוק? זה דברים שלא שואלים שחקנים אלא מאמנים".