הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

בעקבות המחלוקת: אבו פאני מחוץ לסגל חיפה

שכרו, מענק החתימה וסעיף השחרור. כל פרטי השיחה שלא צלחה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  29.08.21 - 14:00
תחילת כתבה

אלופת המדינה, מכבי חיפה, תפתח הערב (ראשון) את עונת 2021/22 במשחק נגד הפועל חדרה. החבורה של ברק בכר מגיעה לאחר ההעפלה לשלב הבתים של הקונפרנס ליג לפני פחות מ-72 שעות, אך במועדון סבורים שהשחקנים יעשו את ההפרדה.

מי שלא ישחק הערב יהיה מוחמד אבו פאני. הסיבה: עדיין קיימים פערים בין הקשר לבין הנהלת מכבי חיפה, בנוגע לגובה החוזה ומענק החתימה. הצדדים נפגשו היום, כאשר אבו פאני דורש סעיף שחרור לחו"ל. בעקבות אי ההסכמות, ייתכן שהקשר יישאר מחוץ לסגל נגד הפועל חדרה.

בחיפה הודיעו: "בפגישה שנערכה הבוקר בין אבו פאני לראשי המועדון בנוגע לעתידו של הקשר, טרם הושג סיכום על אף הרצון החיובי מצד שני הצדדים. בעקבות כך, אבו פאני יהיה מחוץ לסגל הירוקים במשחק הערב מול הפועל חדרה".  

בסגל הנוכחי, במכבי חיפה רוצים להניף גם העונה את הצלחת הנכספת. "בעונה שעברה הצלחנו כי התעסקנו במעשים ולא בדיבורים. יש סגל טוב וראו את זה עד עכשיו. כל המסע שעשינו בעונה שעברה מתחיל עכשיו מחדש".

היעדרות בלתי צפויה אחת תפקוד את סגל הקבוצה למשחק הערב: הבוקר הודיעה חיפה כי הבלם אורי דהן לא חש בטוב, וצפוי שלא לשחק מול חדרה. אין חשש לקורונה, לפחות לטענת המועדון. רמי גרשון צפוי להמשיך, לפיכך, בעמדת הבלם לצידו של בוגדן פלאניץ'. עלי מוחמד יתפוס את מקומו של אבו פאני. בן שהר יפתח בחוד ודין דוד יתופקד בכנף שמאל במקום דולב חזיזה המורחק. שהר יחפש שער בכורה בירוק בליגת העל.

גודסוואי דוניו ועופרי ארד ימתינו על הספסל לאחר שהחלימו מפציעות. כך גם השוער, רועי פוקס, שמשמש כשוער השני לאחר שהודיעו לאיתמר ישראלי שהוא רשאי לחפש קבוצה.

מאז שהפועל חדרה העפילה לליגת העל, נפגשו הקבוצות תשע פעמים, מתוכן ניצחה מכבי חיפה בשבעה מפגשים. לאחר שאיום החרם של האוהדים הוסר בעקבות הורדת המחירים של חדרה, הצפי הוא ל-7,000 ירוקים שיגיע הערב לאצטדיון בנתניה.

ההרכב המשוער: ג'וש כהן; ראיין סטריין, בוגדן פלאניץ', רמי גרשון, סאן מנחם; חוסה רודריגס, עלי מוחמד, צ'ארון שרי; עומר אצילי, דין דוד ובן שהר.