הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

"ליאני יודע שטעה. היה צריך לשרוק פנדל"

משבץ השופטים, תבריזי: לא אוהב את ההתנהלות של ברמן ברשת

מערכת אתר ערוץ הספורט
מערכת אתר ערוץ הספורט  30.08.21 - 15:32
תחילת כתבה

רק מחזור אחד מאחורינו, אבל שוב השופטים במרכז העניינים. הפעם הגיע תורו של לירן ליאני, שניהל את המשחק בין הפועל ב"ש לבית"ר י-ם, ובחר שלא לשרוק לפנדל על איתי שכטר במחצית הראשונה, למרות שצפה באירוע ארוכות ב-VAR.

בהמשך המשחק, ליאני בחר לשרוק פנדל על הכשלה אחרת על איתי שכטר, גם היא מעוררת מחלוקת, במה שעורר את זעמם של אנשי בית"ר י-ם. רגע אחרי הסערה, משבץ איגוד השופטים, איתן תבריזי, סיפר ב"5 באוויר" את הצד של איגוד השופטים לאירועים.

"היה לנו מחזור טוב חוץ מהאירוע הנקודתי שלירן ליאני לא קיבל את ההמלצה של שופט המסך באירוע הראשון של איתי שכטר", תבריזי סיפר, "התקבלה החלטה לא נכונה של השופט ונטפל בה. לירן יודע שהאירוע הזה לא היה טוב והוא צריך להפיק לקחים".

"הפנדל השני? אם שופט המסך היה חושב שצריך לקרוא לשופט, אז הוא היה קורא לו", תבריזי המשיך, "לא קראו לו אפילו. ליאני שופט ותיק, הוא בשנת פרישה והוא יודע לנהל משחקים רגישים".

בהמשך, תבריזי התייחס להחלטה לא לשבץ את שלומי בן אברהם במשחקי מכבי ת"א: "אני חושב שכרגע לא נכון ששלומי בן אברהם ישפוט את מכבי ת"א, בהמשך זה עוד יכול להשתנות. זה לא נראה טוב מה שהוא עשה וזה לא עבר ציבורית. שלומי בן אברהם בטוח שהוא יכול עוד לשפוט את מכבי ת"א, כשנרגיש שזה יכול להשתנות, אז זה ישתנה".

בסיום, תבריזי התייחס להתנהלותה של ספיר ברמן: "היא צריכה להוריד פרופיל קצת מהמדיה החברתית. היא תקבל את כל הבמה בהתאם ליכולת המקצועית. אני לא אוהב את מה שאני רואה במדיה, אבל אנחנו נשקף לה את הדברים ונעשה סדר גם בתחום הזה. היא תישפט רק מבחינה מקצועית. היא צריכה להבין שהיא חלק משופטי ליגת העל, והיא צריכה להתנהל כמו כולם".