הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

רשמי: רועי משפתי חתם במכבי חיפה

שוער מ.ס אשדוד מצטרף לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. איתמר ישראל התבקש למצוא קבוצה חדשה

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  31.08.21 - 09:06
תחילת כתבה

מכבי חיפה מצאה שוער שני - שוב. הירוקים הודיעו היום (שלישי) על צירופו של רועי משפתי ממ.ס אשדוד שחתם על חוזה לעונה אחת עם אופציה לעונה נוספת. "גאה ונרגש להצטרף למועדון גדול כמו מכבי חיפה. מחכה לרגע לעלות על הדשא בסמי עופר לפגוש ולשמח את הקהל הענק", אמר שחקן הרכש הטרי.

משפתי הוא שחקן הרכש השביעי של מכבי חיפה הקיץ והשני שמגיע ממ.ס אשדוד, לאחר שדין דוד עשה זאת חודשיים מוקדם יותר. השוער גדל במחלקת הנוער של הפועל ראשון לציון והצטרף למועדון הדרומי ב-2011 בו רשם 78 הופעות בליגת העל כולל 36 בעונה האחרונה בה הפך לאחד השוערים הבכירים בליגה. אגב, אחיו גיא משחק בהפועל חיפה כך שמצפה לו דרבי עירוני ומשפחתי.

במו"מ עם אשדוד עלתה האפשרות שמוחמד עוואד יעשה את הדרך ההפוכה ויכלל בעסקה, אבל החלוץ מנסה למצות את אופציית חו"ל כאשר החלון בישראל נסגר רק ב-14/9. בינתיים הוא ממשיך להתאמן בשורות האלופה.

מי שישלם את המחיר על הגעתו של רועי משפתי הוא איתמר ישראלי. השוער, שהגיע רק הקיץ מהפועל כפר סבא, קיבל ממכבי חיפה הודעה שהוא רשאי למצוא לעצמו קבוצה חדשה, אבל הוא לא ממהר לעשות זאת. כרגע הוא זוכה להתעניינות משתי קבוצות: בני סכנין והפועל רמת השרון.