הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

ב"ש תציע לרוקאביצה חוזה לעונה עם אופציה

הפגישה נקבעה למחר, השכר בפנים. אקולטסה בדרך החוצה

תומר לוי
תומר לוי  31.08.21 - 17:17
תחילת כתבה

הפועל באר שבע עדיין ממתינה לניקיטה רוקאביצה, ויכול מאוד להיות שזה ישתלם לה ובגדול. במועדון מעריכים שב-24 השעות הקרובות צפויה להיות התפתחות והחלוץ עשוי להגיע לפגישה על מנת לסגור את תנאיו וללבוש אדום בקרוב מאוד. האדומים יציעו לחלוץ שכר של 300 אלף יורו בחוזה לעונה עם אופציה לעונה נוספת.

עד עתה טענו בהפועל ב"ש כי הם לא יודעים לאן פניו של רוקאביצה מועדות והאם יעזוב את ישראל, אבל בשל הלחץ שמופעל עליו להישאר בארץ מצד משפחתו - הוא בסופו של דבר צפוי לסכם בב"ש. אופציית החזרה לאוסטרליה, בה הוא זוכה להתעניינות ממספר קבוצות, תמיד קיימת, אבל יש כנראה סיבה שלא חתם שם עד עכשיו.

אם וכאשר יחתום בב"ש, רוקאביצה יעזוב את מכבי חיפה אחרי חמש שנים במועדון, 75 שערים ב-175 הופעות ואליפות מתוקה אחת. החלוץ האוסטרלי, שנולד באוקראינה, שיחק לאורך הקריירה בקבוצות כמו פרת' גלורי, טוונטה, הרטה ברלין ומיינץ. בעבר גם נבחן בשורות מכבי תל אביב (בתקופתו של ג'ורדי קרויף), אבל בסופו של דבר הגיע לבית"ר ירושלים.

בינתיים, אלטון אקולטסה הודה לחבריו בהפועל באר שבע בכלל, ולרמזי ספורי בפרט, על המחווה המרגשת אחרי השער השני מול בית"ר ירושלים בטדי. "רואים שהוא נרגש ועבר ימים לא קלים", אמרו שחקנים בקבוצה, שמנסה למצוא לו יעד אחר. בנושא אחר, לופס החל להתאמן עם הקבוצה ולהיכנס לכושר, והוא עשוי לפתוח אחרי הפגרה.