הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

לפני חתימה: צפו ברוקאביצה בבית האדום

החלוץ עבר את הבדיקות ויוצג היום בב"ש: "ישדרג אותנו"

תומר לוי
תומר לוי  01.09.21 - 15:11
תחילת כתבה

תוספת הכוח המשמעותית אמורה להגיע: היום (רביעי) צפוי ניקיטה רוקאביצה לחתום, סופית ורשמית, בהפועל באר שבע, אחרי שהשלים בהצלחה את הבדיקות הרפואיות. בשיחות אתמול נסגרו רוב התנאים, הכוללים חוזה לעונה עם אופציה לעונה נוספת, ושכר המתקרב ל-300 אלף יורו. האוסטרלי, שסיים בשנתיים האחרונות כמלך השערים של ליגת העל, אמור לחזק את ההתקפה של רוני לוי - ולהוות שחקן מפתח בדרך (אולי) לאליפות נוספת.

"חיכינו לו המון", אמרו בסביבת הפועל ב"ש, "הכיוון הוא סופר חיובי והיום זה אמור להסתיים. אין ספק שהוא משדרג אותנו בחלק ההתקפי", התייחסו להשפעה המקצועית, "עד כמה ולאן זה ייקח אותנו? את זה נראה בהמשך". רוקאביצה, כאמור, מגיע אחרי חמש שנים במכבי חיפה שכללו שתי זכיות בתואר הכובש המצטיין ותואר אליפות, ואמור להיות גורם משמעותי בחלק הקדמי העשיר של ב"ש, הכולל שחקנים כמו דור מיכה, יוג'ין אנסה, איתי שכטר ושגיב יחזקאל.

בקבוצה החמיאו גם לבעלים, אלונה ברקת: "הכי קל היה להגיד אחרי ההדחה שלא מצרפים אף אחד, ואיש לא יכול לבוא אליה בתלונות. ההחתמה של רוקאביצה מראה כמה אלונה רעבה, ולאן היא מכוונת את הקבוצה". בנושא אחר, בבאר שבע עוקבים בדאגה אחרי המתיחה במפשעה ממנה סובל חאתם עבד אלחמיד, שנמצא עם הנבחרת באיי פארו, ומקווים שיוכל לחזור לכשירות במהרה.