הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

טוואטחה יישאר במכבי חיפה לפחות עד ינואר

המגן לא ממהר לעזוב, למרות שאינו בתכניות. מוחמד עוואד יבחר: פ"ת או אשדוד. גם אבו פאני צפוי להישאר בכרמל

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  01.09.21 - 09:53
תחילת כתבה

חלון העברות ברוב הליגות באירופה נסגר אמש והמצב במכבי חיפה נהיה די ברור - מוחמד אבו פאני, מוחמד עוואד וטאלב טוואטחה צפויים להישאר בישראל לפחות עד ינואר. כזכור עוואד כבר סיכם את תנאיו ביוניקוס ניקאס היוונית, אך כפי שפרסמנו המועדון לא הגיע לסיכום עם הירוקים על ההשאלה עם אופציית רכישה. החלוץ המאוכזב שרצה מאוד לצאת לחו"ל יצטרך לבחור כעת לעבור בהשאלה למכבי פתח תקווה או למ.ס אשדוד, כשאצל האלופה רצו שהחלוץ יעבור לאשדוד כחלק מעסקת צירופו של רועי משפתי.

במכבי חיפה היו רוצים מאוד לראות את טאלב טוואטחה בקבוצה חדשה, אך עד כה הוא פסל הצעות שקיבל מחו"ל ולא נראה שיש קבוצה בישראל שתצליח לעמוד בחוזהו המוערך ב-250 אלף דולר לעונה. כרגע, מסתמן שטוואטחה ימשיך להתאמן עם הירוקים ולא להיכלל בסגל. במועדון מנסים להגיע עמו להסדר פיצוי שיביא לסיום דרכו בכרמל.

בתוך כך, הרכש הטרי רועי משפתי החל להתאמן עם הקבוצה. במועדון מרוצים מצירופו ובטוחים שהתחרות בינו לבין ג'וש כהן על המקום בין הקורות תוציא את המיטב מהשניים. משפתי שכר במרכז יעבור להתגורר בחיפה.

בנוסף, גם הסיכויים של מוחמד אבו פאני לצאת לאירופה בחלון הנוכחי נמוכים מאוד. בליגות בודדות באירופה חלון ההעברות עדיין פעיל, אך נראה שהוא יישאר בכרמל לפחות עד ינואר. הקשר שהה עם נבחרת ישראל ואף השתתף בקמפיין משותף של הנבחרת בשיתוף מכבי חיפה שקרא לאוהדים ירוקים להגיע לתמוך בנבחרת ישראל במשחקה מול אוסטריה בשבת הקרובה בסמי עופר. עם חזרתו צפויות להתחדש השיחות ולאחר מכן תתקבל החלטה האם יהיה בסגל למשחק מול בני סכנין.