הצטרפו אלינו
ברשתות החברתיות:

אופטימיות במכבי חיפה בנוגע לחתימה של מוחמד אבו פאני

השיחות בין האלופה לקשר יחודשו בתום פגרת הנבחרות, דהן עשוי לפתוח מול סכנין

יגאל גולדשטיין
יגאל גולדשטיין  07.09.21 - 09:10
תחילת כתבה

אופ"א פרסמה אמש (שני) את רשימת הסגלים של הקבוצות המשתתפות בשלב הבתים של הקונפרנס ליג, ואצל מכבי חיפה ניתן היה למצוא את טאלב טוואטחה, שנמצא מחוץ לתוכניות המקצועיות של הירוקים, וכן את מוחמד אבו פאני, שנמצא במרכזה של סאגה.

בנוגע לקשר, במכבי חיפה אופטימיים שהנושא יסתיים באופן חיובי ואבו פאני יאריך את חוזהו במועדון, כך שיוכל לקחת חלק במשחקי הקבוצה. בצוות המקצועי אומנם מעוניינים להשתמש בשירותיו של השחקן, אך ישנה הבנה שעד שלא יחתום, לא יוכלו לעשות זאת.

השיחה האחרונה בין הצדדים הייתה בבוקר המשחק במחזור הפתיחה נגד הפועל חדרה, אז אבו פאני דרש שכר ומענק חתימה גבוהים יותר, וכן סעיף שחרור ברור כשתגיע הצעה מאירופה. הצדדים יחדשו את השיחות עם חזרתו של הקשר מחר לישראל, עם תום פגרת הנבחרות. בשבת (20:30) האלופה תארח את בני סכנין, ואם עד אז לא יושג סיכום בין הצדדים, רוב הסיכויים שגורלו של אבו פאני יהיה זהה למשחק נגד הפועל חדרה, והוא יצפה בחבריו מן היציע.

בגזרת ההרכב של ברק בכר, רוב העמדות כבר מאויישות, כאשר ייתכן שאורי דהן יפתח במרכז ההגנה לצידו של בוגדן פלאניץ', זאת מאחר שעופרי ארד שוחרר מהנבחרת בשל סיבות אישיות והחלטה בנושא תתקבל בסמוך למשחק.

בצוות המקצועי ממתינים לחזרת השחקנים מהנבחרות. עלי מוחמד רשם אמש 79 דקות בניצחון הבכורה של ניז'ר בקמפיין נגד ג'יבוטי, זאת בנוסף ל-90 דקות נגד בורקינה פאסו וכשירותו תיבדק. סאן מנחם צפוי לפתוח גם היום במדי ישראל נגד דנמרק והוא השחקן של מכבי חיפה ששיחק הכי הרבה במהלך פגרת הנבחרות. גם הוא ייבדק עם חזרתו, על מנת שלא לגרום לעומס לקראת הלו"ז הצפוף.

בתוך כך, אמש הודיעה אופ"א על ביטול איסור הגעת קהל אורח למשחקים, ואוהדי מכבי חיפה צפויים לנצל זאת על מנת להגיע למשחקי החוץ בקונפרנס ליג בברלין, פראג ורוטרדם. כפי שעשו במהלך הקמפיינים הקודמים.